Jump to content
GIGN Forum

Wikirebels


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jā, vajadzēs tai filmiņai uzmest aci.

a prikols ar to seksu tāds, ka viņš pisa vienu beibi, bet prezervatīvs pārplīsa, šī domāja, ka viņš speciāli - a otra viņā bija episki samīlējusies un kad viņi no rīta piecēlās viņa piekrita, ka viņu izmīlē tāpat. Un tad tur abas uz policiju aizgāja, jo abas nedaudz ķertas :) reāli nekādas trobeles tur nav, bet valdība jau šito čali aiz restēm dikti grib dabūt.

vispār asandžs baigais pimps :)

Link to comment
Share on other sites

One man army against Big brother. Šaubos vai viņš satraucās par savu regulāro klaiņošanu. :) Man šķiet viņš apzinās, kādu risku ir uzņēmies un dzīvo ar sajūtu, ka jebkuru dienu viņu var nahrenizēt.

Nu par tādu "noziegumu" pret Pentagonu, es domāju tā čalīša dzīve ir norakstīta.

Link to comment
Share on other sites

Rakstu no telefona, tapec piedodiet, ka nav mikstinajuma un garumzimju.

Interesanti.

Es tiesi sodien kaut kur citur uzraku linku uz documentary.

Bet nu enivej, loti specigs video, mazliet pat sokejosh cilvekam, kas nav tam sekojis lidzi menesiem.

Un, protams, vel specigaks ir tas, ko vins ir aizsacis. Jo lai cik viegli nebutu vinam viena diena vienkarsi ar Pentagona palidzibu "pazust bez vests", visam tam, kas ir noleakots, jau ir tukstoshiem kopiju. Un vel kaudze ar vel nenoleakoto failu kopijam.

Video ar virieti ar kameru, autobusu un eku, kuru bombardeja robezojas ar daunisma definiciju. Mani parnem tada pati sajuta ka skatoties to video par sunisiem, ko meta upe vai suni, kuram aizsiets purns. Tik augsta mera bullshits nedrikst palikt nesodits.

Es saprotu, ka var dirst, ka tas ir bistami atklat, piemeram, Pentagona aizsardzibas planojumus, bet tie video neraisa nekadu tiesu bistamibu (ble mana latviesu valoda rullee).

Link to comment
Share on other sites

Nopietni, jūs ticiet tam, ka ASV "netīšām" pazaudēja kaudzi ar dokumentiem (tjipa, "sevišķi slepeniem")???? Bullšits šī jēdziena augstākajā pakāpē. Ja tīri skatamies uz patlaban tautā palaistajiem dokumentiem- nasing spešal, vnk parāda diplomātijas virtuvi, kas nav nekas sevišķi bīstams/slepens/nezināms. Ja paskatamies uz to visu no ASV puses- vairākas nedēļas mediji tikai runā par Asanžu un līkotājiem, ne vārdiņa par Irāku, Afganistānu vai Korejas konfliktu... Iebaroja sabiedrībai kauliņu, sabiedrība tagad paštīksmē to gremo...

P.S.

Protams, pastāv variants, ka vēl neatklātajos dokumentos ir tiešām nozīmīga informācija, nevis tikai truls diplomātiskās noriešanās atreferējums. Bet pagaidām nekas par to neliecina...

Link to comment
Share on other sites

P.S.

Protams, pastāv variants, ka vēl neatklātajos dokumentos ir tiešām nozīmīga informācija, nevis tikai truls diplomātiskās noriešanās atreferējums. Bet pagaidām nekas par to neliecina...

Nevis pazaudēja, bet tajā komandā strādā uuberhaxori, kas uzlauza Pentagona drošības sistēmu.

Tajos dokumentos ir sastopama, piemēram, tāda informācija, kā "kara dienasgrāmata", kurā tiek uzskaitīti katras dienas padarītais, tojesķ arī cik cilvēku ir apšauts.

Un tev tie nopludinātie video par civilo apšaušanu arī skaitās nassing spešal?

Paskaties kā ASV valdība pēc to video palaišanas masu saziņas līdzekļos, asti iežmieguši kājstarpē, mudināja lai Asanžs pārstāj publiskot tā saukto "classified information"

Link to comment
Share on other sites

Ieskatu noskatīties. Pēc šīs dokumentālās filmas noskatīšanās, es vēl labāk saprotu, kāpēc tāda vietne kā WikiLeaks ir "drauds" "pasaules" drošībai.

Video ir vēl garāks par pirmo un fokusējas uz citu topiku, bet galvenā problēma ir tā pati.

p.s. - video piemin latvija vienreiz. (ja nu tas kaut kā motivē noskatīties)

Link to comment
Share on other sites

Tajos dokumentos ir sastopama, piemēram, tāda informācija, kā "kara dienasgrāmata", kurā tiek uzskaitīti katras dienas padarītais, tojesķ arī cik cilvēku ir apšauts.

Un tev tie nopludinātie video par civilo apšaušanu arī skaitās nassing spešal?

Paskaties kā ASV valdība pēc to video palaišanas masu saziņas līdzekļos, asti iežmieguši kājstarpē, mudināja lai Asanžs pārstāj publiskot tā saukto "classified information"

Nu, nu, nevajag jaukt personiskās sajūtas ar valsts viedokli - man tie video varbūt arī skaitās kaut kas, bet dziļi šaubos, ka kopumā tie pavēsta kaut ko jaunu. Neviens pirms tam nezināja, ka ASV gadījās apšaut civilos (ir arī video un foto pirms tam bijuši) ? Neviens nezināja, cik cilvēki apšauti? Neviens nezināja, kā aizkulisēs notiek sarunas? Pff, nestāsties. Neko jaunu šie "ūberslepenie' dokumenti nepavēsta (vismaz pagaidām), tikai atreferē jau zināmo- proti, visa tā virtuve ir viena ellīgi netīra padarīšana.

P.S.

Putins mani iepriecināja ar izteikto līkotāju atbalstu- tad, kad vāca nost Ļitvinovu un Poļitkovsku, neko tādu no viņa nedzirdēja.. Vārda brīvības aizstāvas ibitīt matos..

P.S.2.

Macho- esmu skatījies. Nekā tāda, ko nedaudz informēts/ izglītots un racionāli domājošs cilvēks nevarētu pats saprast/zināt, tur NAV... Kā jau teicu, varbūt patiešām slepenās un ūbersensacionālās ziņas būs vēlāk, bet vismaz patlaban- atgremojums no tā, kas jau ir zināms/nojausts/paredzams.

P.S.3.

Tipiska Wikileaks informācija- Fidels Kastro ir uz nāves gultas. No šiting, čista? Nav jau tā, ka par to runā gadus 2 kā minimums.. KUR TE IR SLEPENĪBA?????

Link to comment
Share on other sites

Macho- esmu skatījies. Nekā tāda, ko nedaudz informēts/ izglītots un racionāli domājošs cilvēks nevarētu pats saprast/zināt, tur NAV... Kā jau teicu, varbūt patiešām slepenās un ūbersensacionālās ziņas būs vēlāk, bet vismaz patlaban- atgremojums no tā, kas jau ir zināms/nojausts/paredzams.

nu nevajag tēlot gudrāku nekā esi, sāc izklausīties pēc hiveminda.

Link to comment
Share on other sites

Breetz, viens ir lasīt tekstu par armijas cietsirdīgo izturēšanos pret civilajiem, bet redzi, lasītais tev nespēj dot pilnīgu priekšstatu par to kā tas ir patiesībā. Lūk, tad šis nopludinātais video, kas bija konfidenciāls fails, ļauj cilvēkiem atvērt acis.

Un kā tu domā, cik liels ir to "nedaudz informēts/ izglītots un racionāli domājošs cilvēks nevarētu pats saprast/zināt" cilvēku skaits attiecībā pret cilvēkiem, kam šis viss ir vienaldzīgs. 1:1000?

Putins lieliski izmanto situāciju, kad paspīdēt, jo tagad ASV valdības resnā pakaļa ir uz spēles. Lielisks laiks Krievijas divkosībai.

Kā jau tu teici, tad, man arī škiet, ka tas biezākais krējums vēl tiks publicēts. Maisam gals ir vaļā.

P.S Nevajag tikai gaidīt, kad katrs wikileaks dokuments būs kaut kas ūbersensacionāls.

Pačeko listi apakšā, ir arī interesants stuffs.

Link to comment
Share on other sites

Macho is on nerd rage? :slap:

Gludinātāj: foto/video par amīšu armijas izdarībām bija pieejami lielā apjomā jau sen pirms līkotājiem. Šī jau nu noteikti nav šokējošākā dokumentu daļa.

Ok, līkotāju un Asanža aizstāvji- kas tad ir tas ūberšokējošais un slepenais, ko visa pasaule līdz šim ir uzzinājusi no līkiem? Un vēl vienu lietu es nesaprotu- vai tiešām Pentagons ir tik nīkulīgs, ka nespēj vienkārši atvākt pārdesmit cilvēkus, lai nepubliskotu tik ļoti slepenu un nevienam nevēlamu informāciju? Vai arī vienkārši šī informācija nemaz nav tik slepena un nevēlama?

Link to comment
Share on other sites

Es diemžēl uzskatu, ka 90% pasaules iedzīvotāju ir pietiekami neizglītoti un neaptēsti, lai nespētu korekti uztver un analizēt brīvi pieejamo informāciju, līdz ar to klasificētas informācijas nopludināšana ir nevajadzīga un pat kaitīga.

Link to comment
Share on other sites

Ok, līkotāju un Asanža aizstāvji- kas tad ir tas ūberšokējošais un slepenais, ko visa pasaule līdz šim ir uzzinājusi no līkiem? Un vēl vienu lietu es nesaprotu- vai tiešām Pentagons ir tik nīkulīgs, ka nespēj vienkārši atvākt pārdesmit cilvēkus, lai nepubliskotu tik ļoti slepenu un nevienam nevēlamu informāciju? Vai arī vienkārši šī informācija nemaz nav tik slepena un nevēlama?

Tad lūdzu studijā tos video.

Man tāda sajūta, ka tu gaidi, kad Wikileaks nopludinās informāciju par "Crab People" vai "ManBearPig" esamību.

Tur jau tas sāls, ka visu laiku spēles noteikumus diktē un kontrolē SISTĒMA, bet tagad pēc WikiLeaks parādīšanās, lielākā vai mazākā mērā, viņi ietekmē tās darbību...

al_gore.jpg

CrabPeople.png

Link to comment
Share on other sites

Slinkums rakties, bet paskaties materiālus no prāvām par ieslodzīto spīdzināšanu Guantanamo bāzē, par entajām izvarošanām Irākā u.t.t. Slimākais ir tas, ka 99% no šiem materiāliem ir filmēti/fotogrāfēti no pašu iesaistīto karavīru puses.

So, uzskates materiāli par karavīru izdarībām nav nekas jauns.

P.S.

Manbearpig būtu forši, bet man pietiktu kaut vai ar pierādījumiem tam, ka ASV ietirgoja raķešu bāzes A-eiropā pret Krievijas nejaukšanos citās lietās. Vai arī sīkāku info par spiegu apmaiņu un to, kādā veidā ASV savervēja krievu izlūkdienesta pulkvedi, kas nodeva 10 krievu spiegus ASV..

edīte:

ātrumā izraku vienu:

Abu-ghraib-leash.jpg

edīte nr.2:

video gan nevaru atrast, varbūt kaut ko jaucu.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Nu ja te noshautu pusi gign komuuna tad jau liela beeda nebuutu un neviens ar neeizziileetu kur pazudushi tie cilveeki un nebaaztu savu pirdilniku sveshaas auzaas iekshaa, bet taadas skaljas personiibas kaa Asandzha pazushana droshvien interesentu daudz svariigus amatus ienjemoshas personas ar sakariem un savaam intereseem.

Un esmu parliecinaaties, ka tajos militaarajos zinjojumus/atskaitees ir diezgan daudz visaadas informaacijas, ko pat tadi Spartaki ka tu nezini :) Jagaida kad tik liks naakamaas lielaas masas aaraa, jo cik sapratu vinji tur neakstaas pa daljaam, bet kad bliezh tad tur pa vairaakiem karstajiem staastiem uzreiz.

Tas viss ir putas, bet pats suudiigaakais ir tas, ka tas taapat paliks taa kaa ir.. Jo... Kas tad tagad notiks? Nekas...Kaa jau vienmeer un visur.

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz patlaban tā arī ir.. Putins nedaudz paņirgājas, pārējie tēlo liekuļotu sašutumu. Problēma jau slēpjas tajā, ka arī visi Putini, Berluskoni, Merkeles un ko apzinās to, ka paši nav ne par gramu labāki.. Nu labi, Putins ir par gramu "labāks"- Krievijā nekāds līks nav iespējams, lode pakausī jau nākamajā dienā.

P.S.

Bet kur bija problēma novākt no skatuves Asanžu un pārējos vēl pirms visas tās jezgas? Šaubos, ka Pentagons ir tādi luņi, kas nebija jau uzreiz pamanījušu dokumentu speršanu un izskaitļojuši vainīgos..

Link to comment
Share on other sites

P.S.

Bet kur bija problēma novākt no skatuves Asanžu un pārējos vēl pirms visas tās jezgas? Šaubos, ka Pentagons ir tādi luņi, kas nebija jau uzreiz pamanījušu dokumentu speršanu un izskaitļojuši vainīgos..

Man grūti spriest par hax0ru lietām, bet no savas puses domāju, ka tie programmētāji, kas strādā Wikileaks komandā ir soli priekšā tiem pentagona čalīšiem, jo redzi, WikiLeaks hax0ri strādā ar mērķi nospert informāciju (vienalga kāds ķīnas mūra aizsargvalnis ir priekšā tiem datiem), bet pentagona programmētāji, tajā laikā kasa kuli, jo nekas jauns jau nenotiek. Un tad pēkšņi vienā dienā Mongoļu armija (tas ir Wikileaks hax0ri) ir tikuši cauri aizsargvalnim un paņēmuši visu ko vajag.

Es patiešām esmu nekompitents šajā jomā, tāpēc nerājaties.

Tieši tā kā tu teici. Visā šajā sistēmā ir iesaistīti pasaules vadošo valstu galvenās šiškas, un tāpēc liekulība no viņu puses ir tikai pašsaprotama.

Bet ja paskatās no malas, tad šī WikiLeaks darbība ir devusi otro elpu visiem šiem underground aktīvistiem.

Un laiks rādīs, vai kaut kas no tā tiks izcīnīts, paveikts..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...