Jump to content
GIGN Forum

Neliela Wireless Rūtera Problēma


peredasts
 Share

Recommended Posts

Airlive rūteris, viss griežas un šancē kā vajag, neko neesmu darījis, pat disks, kas nāca līdzi, nav likts datorā, nav ne paroļu, ne citu sūdu. Portatīvajam, kurš ņem no šīs kastes netu, pāris reizes dienā uz mazu, nemanāmu momentu pazūd/nogļuko nets. Internetam netraucē, tomēr ar to pietiek, lai, piemēram, mIRC mani disconectētu un reconectētu par jaunu un atkal būtu jāraksta paroles & citi sūdi. Būtu ļoti priecīgs šo novērst, bet pagaidām pašam nekas prātīgs nav izdevies. Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Man tā pati problēma. (Win XP)

Mani risinājumi :

Uzlieku utorrentā ,lai velkas filmas ar max 100 kb/s.

ja nelīdz tas ,tad atrubīju Wireless Zero Shutdown servisu.

Pēctam uzlieku pingtestu kādas 2-3 min ,ja pa to laiku nav timeouta vai pings virs 1000 ms , tad viss strādā.

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, ir jauzinstale tas DISKS, jo tādējadi tiek nokonfigurēts rūteris, un silti iesaku uzlikt paroli.. Mulki tu esi tādā veidā mierigi var piekļut taviem SHARED datiem, bez atlaujas kā ari bez maksas internets tam kas viņu var uzkērt, tavu prāt kāpēc nak līdzi disks, un kapec ir rakstits

"Highy recomened passworld protection"

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Man ir linkys un man ir asāka problēma, neizmantojos utorrentu gan uz personāla gan uz wifi [ portatīvā] nets sāk afigena bremzēt, viss ir ideali salikts, paroles etc.

Tad ik pēc mēneša viņš nobruk un viņš ir jārestartē, protams garantijā tur neko nepierādīs, pieslēgs viss ies, bet nu jā.

Ps rūtera cena manējam ir 25+

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...