Jump to content
GIGN Forum

Vajag Jaunu Datoru!


Cereza
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vai tiešām ir vajadzīgas 6 lpp, lai saliktu vienu kompi? :D

Tak ir zināms, ka mums te ir vairāki cilvēki, kas pa nopietnam ar visu šito noņemas. Tad lai pa šo ciparu piedāvā variantus, kurus nopirkt. Nevajag ļaut izvēlēties no 7 kartēm cilvēkam, kurš neko no tā nesaprot. Viens variants - cereza tev jāpērk šitā, jo.......

Vai arī man ir uzvilkti nervi, vai arī....viens no diviem

Link to comment
Share on other sites

:D

Tak ir zināms, ka mums te ir vairāki cilvēki, kas pa nopietnam ar visu šito noņemas. Tad lai pa šo ciparu piedāvā variantus, kurus nopirkt. Nevajag ļaut izvēlēties no 7 kartēm cilvēkam, kurš neko no tā nesaprot. Viens variants - cereza tev jāpērk šitā, jo.......

Vai arī man ir uzvilkti nervi, vai arī....viens no diviem

Paldies, tu saproti manu sāpi :D

Link to comment
Share on other sites

Kāda bļedj starpība cik biti? tak galvenais ir veiktspējas un cenas attiecība un attiecīgi maka biezums. Vēl var vienīgi pastrīdēties par to, ka jaunākas kartes ēd mazāk elektrību, tas arī viss. Ā un vēl man baigi priecē tie pārgudrīši, kas piedāva likt virsū quad core procesoru... SASPIEDUŠI GALVU NEESAT? Nu kāda huja pēc lai geimiga datoram būtu 4 kodolu procis? Ā pāreizi... +10cm krāns garāks.

Vopšem iesaku neklausīties pārgudros dirsējus un pieturēties pie vienkāršām dzīves gudrībām, ja ir ierobežots budžets:

1. Izvēloties datoru detaļas, skaties uz cenas un veiktspējas attiecību.

2. Nepārspīlēt ar iegrimšanu sīkumos. Reāli pietiek izlasīt normālu review, lai saprastu vai kārotā detaļa ir laba vai slikta.

Link to comment
Share on other sites

* 4 x DDRII DIMM slots up to 2GB

* Supports 1.8V DDRII DIMM

* Supports dual channel DDRII 533 / 400 DIMM

Teorētiski var iebāzt iekšā ātrāku atmiņu lēnākā slotā, bet ne vienmēr tas nostrādā. Uzmanību gan vajadzētu pievērst voltāžai...

edit:

viss izņemot ramu ir ok...

pirmkārt tev rams der ddr2 533 vai 400 mhz

otrkārt, paskaties kāds tev tagad rams ir un cik slotus aizņem uz mātesplates (vienu, divus vai četrus)

Link to comment
Share on other sites

ja tu savu gaming PC maini 1x pa gadu tad tev tas hujam ir vienalga un uz doto mirkli tu skaties lai dabuutu labaako pa leetaako, bet ja cilveeks kompi iegaadajas uz lielaaku laiku tad labaak ir saakumaa ieguldiit pa paaris kapeikaam vairaak un dziivot savus veel 6-8 gadus!!!

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkam ir ierobežots budžets... un ierobežotā budžetā par cenu X ir labāk paņemt dual core ar augstāku frekvenci nekā quad core ar zemāku frekvenci par to pašu cenu X. Quad core NAV iegūldījuma vērts, ja vien tu nelasi kopā serveri vai arī workstaciju, kur tu izmantosi 3DMax vai kādu citu renderēšanas brīnumu, kur ir ļoti būtiski cik jaudīgs ir procesors...

Link to comment
Share on other sites

Es esmu tik ļoti izbesījusies, ka esmu gatava paņemt un saplēst savu veco datoru un apēst tā detaļas, nevis pirkt jaunu.

Es vēlaizvien, nafig, neko nesaprotu + esmu ūberbitchy un man ir vēlme NOGALINĀT. Tā kā aizveraties un pasakiet man kādu internetveikalu, kurā var arī kko dabūt, nevis "neviena prece nav uz vietas". :axe:

Link to comment
Share on other sites

g5 gribētos jau, bet viņa maksā 40 ls joprojām :(

recommendations please!

Es esmu tik aizkustnāta par tavām rūpēm, ka varētu apraudāties, haha :wub:

Bet jā, it has been DONE! Tagad rīt macho aizies pakaļ, saskrūvēs kopā un rīt es būšu happy panda, labi, ka trešdien nekas nav jādara, varēšu rītnakti pavadīt spēlējot Tf2 un malkojot vīnu ^____^

Paldies par palīdzību.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...