Jump to content
GIGN Forum

Hat Price Guide


SkaM^
 Share

Recommended Posts

Lai gūtu maximālu peļnu pievonojiet šim cenām 0.5 vai 1 refinedu vairak.. Varbūt nepirks no jums momentāli bet ilgākā laika intervāla jūs notirgosiet. Es to iemācijos no scāma, kad nevajaga treidoties uzreiz ar pirmo ko pagadās.. Japagaida un pircējs/pārdevējs uzradīsies.

Un pateicoties scāma metodei... Esmu ticis pie daudz labākam lietām nekā to būtu izdarijis uz savu galvu.

es domāju scām kad tev jabūt par konsultantu, un lai tev maksa kautkadus %..

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

tās lūk ir klajas muļķības - tā cepure ir reta, kastēs nav + vēl pietiekoši smuka un es neticu, ka tu esi viņu dabūjis no kāda par 1 vai 2 refined. Kā sweeteneri tirgojoties ar unusualiem varbūt, bet tas arī viss.

proof: http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=1632929

proof2: http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=1635512

Link to comment
Share on other sites

Hz, es viņu daudz neesu redzējis, ka viņu treido un vienīgās reizes, kad ieguvu, bija kā sweetners, bet kad meiģināju nopārdot par 3refiendiem, neviens nepirka un long runā viņas turēt nav jēga, tāpēc atdevu low tier hat + Raincatcher par high tier hat. Bet, tas protams bija novembra sākumā.

Bet, tas ir tā pat, kā ar chieftain, pirms mēneša 3-4refiend, tagad 1-2 var dabūt

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir manuprāt Raincatchers vērtīgāks. Es savējo par 2 vidējām vintage cepurēm atdevu. Daudz viņu netirgo, jo tā ir samērā reta cepure - ja tic tf2stats.net, tad tikai 0,8 % spēlētāju ir Raincathers. Investēt gan tajā cepurē nevajadzētu, jo iespējams nākotnē viņa kļūs par crate-hat.

Link to comment
Share on other sites

bet kad mēģināju nopārdot par 3refiendiem, neviens nepirka

nu lūk, tātad nopircis no neviena par 1-2 refined tu neesi, tikai pārdevis. Diez vai, ja es pārdošu max's head par 1 scrapu tā būs viņa vērtība :)

es raincatcheru gribēju dabūt un parunājos ar vairākiem čalīšiem - viens, kas sākumā piedāvāja par 4 refined kļuva alkatīgs un prasīja piecus, jo viņš mierīgi viņu var pārdot par 5iem. Es tam domās piekrītu, bet dzīvē pasūtīju dirst, jo čalis no zila gaisa kļuva greedy. Viens cits man teica, ka savējo pirms nedēļas pārdevis par 5 refined, tā ka man paveiksies, ja dabūšu par 4 (es ar viņu tirgojos ar citām cepurēm, tā ka viņam nebija tolka man melot) un visbeidzot man paveicās, ka es dabūju raincatcheru + baltu nappers pa 5 refined kopā, jo tas čalis viņu atdeva par tādu summu, jo pats pirms tam viņu bija dabūjis sakraftojot divas guadalajaras :) tāpēc pats īpaši augsti nevērtēja. Raincatchers PATLABAN ir ļoti reta un diezgan vērtīga cepure, kuru var dabūt vai tikai na šaru bliežot 3 refinedus (1/72 iespēja laikam) vai 4 refinedus + tokens ( 1/8 iespēja), tāpēc pats minimums par ko viņu vajadzētu tirgot ir 5 refined. Ja būs kreitos, tad jau protams vērtība kritīsies.

Link to comment
Share on other sites

vintage drate visu cepuru vertibu

Tagad vel tizlak create hati tagad ir

Demoman's Fro

Dr's Dapper Topper

Rimmed Raincatcher

The Milkman

Trophy Belt

Horrific Headsplitter

Cadaver's Cranium

Familiar Fez

Grenadier's Softcap

Edited by Kalis
Link to comment
Share on other sites

Kā velnu piemin, tā viņš klāt

Cenas jau ir nokritušas uz viņu:

Series #7

No known drop statistics. Added in the December 10, 2010 Patch.

The Chargin' Targe

The Direct Hit

The Bushwacka

Demoman's Fro

Dr's Dapper Topper

Rimmed Raincatcher

The Milkman

Description Tag

Team Spirit

Or an Exceedingly Rare Special Item!

Link to comment
Share on other sites

Vnk nožēlojami... Tagad kvantuma vnk sajapērkas vintage cepures savadak var iet senes lasit

Cenas jau ir nokritušas uz viņu:

Series #7

No known drop statistics. Added in the December 10, 2010 Patch.

The Chargin' Targe

The Direct Hit

The Bushwacka

Demoman's Fro

Dr's Dapper Topper

Rimmed Raincatcher

The Milkman

Description Tag

Team Spirit

Or an Exceedingly Rare Special Item!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...