Jump to content
GIGN Forum

Nepaties Bans Plosim


plosis
 Share

Recommended Posts

Taa kaa visi te bljauj, ka chalim wh ir tad saakot skatiities demo, domaaju, ka skatiishos uz kaarteejo wanabiju. OMG, es neredzeeju nevienu momentu, kuru logjiski nebuutu iespeejams izskaidrot. Ko juus tur visi esat saskatiijushi, es nezinu. Banu, protams, es njemshu nost, bet topiku atstaashu valjaa prieksh tiem cilveekiem, kas grib ar mani striideeties! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Momentus studijaa un gan jau izskaidrosim, kas un kaa! :) Tas, ka cilveeks pagriezh meerkji uz sienu, nenoziimee, ka vinjam wh ir (citos gadiijumos noziimee, bet ne shajaa, tas peec situaacijas), tas noziimee, ka chalis klausaas, kur un kas notiek. Shaadi ir daudzreiz vieglaak noteikt pretinieka atrashanaas vietu, protams, ja ir kaada pieredze. Bet nu wh te nav. Tukshu muldeeshanu, ka vinjam ir wh es vairs negribu dzirdeet. Vai nu momentus metat, vai astes kaajstarpees! :)

Link to comment
Share on other sites

:) Tas, ka cilveeks pagriezh meerkji uz sienu, nenoziimee, ka vinjam wh ir (citos gadiijumos noziimee, bet ne shajaa, tas peec situaacijas), tas noziimee, ka chalis klausaas, kur un kas notiek. Shaadi ir daudzreiz vieglaak noteikt pretinieka atrashanaas vietu, protams, ja ir kaada pieredze. Bet nu wh te nav. Tukshu muldeeshanu, ka vinjam ir wh es vairs negribu dzirdeet. Vai nu momentus metat, vai astes kaajstarpees! :)

horowo jonathan togda posmotri pozalusta ewe raz demo i objasni kak mozno sliwatj na takom rastajanie ja toze na zvuk igraju + on idjot d tu storanu kuda nado povtarjusj ewe raz. mozet dapustim tam net wh.nu togda vaznikaet vopros on ne kogda ne owibaetsja ofigennij pro net, moe mnenie ja bi skozal monitoring nu tak kak etot 4el igraet doma prosto skemto po vt bazaril vot i vsjo,ja sam demo smotrel i ne raz ja emu ban postavil ne za to kak ja smotrel zanim slica igri a cherez kartu i za wjot etoj karti on menja postavil v takoe zadum4ivoe polozenie ! estj ljudi kotorie na gigne igrajut destviteljno estj skill i golova na wjot taktiki igri nu plosis nu hz.esli ti skozal 4to tam nefiga netu voobwe ne4ego a jerrico skozal 4to estj nu neznaju vi otvetstvenie za snjatie banov vam i rewatj 4to da kak,nawe delo stavitj :) goodluck

Link to comment
Share on other sites

:lalala:

Momenti?

Kaa tas ir ne reizi nekljuudas? :) Es tagad atceros, ka uz a1 vinjsh ar nazi ieskreeja laacim riiklee. Un rashojot caur a1 uz c, peec 2 killiem, vinjam par tresho teroru nebija ne mazaakaas nojausmas. Tas taa, ko es tagad atceros.

labi jonathan puskaj budet tak ban vsjo rovno uze snjal ..prosto vremja pridjot na4jomnibutj spalitsja...vremja pokazet :P

Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc noskatījos demo un neko pārdabisku neredzēju, vienīgais moments kas reāli parāva uz rēku bija sākumā, kad plosis paņēma lmz no ct respa caur grīdu uz a2, pārējie momenti tur pārsvarā reālas haļavas + skaņa. Cik tik gadījumu nebija, ka attapās par čelu tikai tad, kad šamais no kaut kurienes izlīdis sācis šaut. Karoč te nekā vērā ņemama nav :)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Kad vinjsh pie T speeleeja? Es tikai pie Ct vinju redzeeju.

UBEREDIT: LOL, tikko skatiijos veelreiz. Varu apzveereet, ka pirmajaa reizee iesleedzu demku un nekaadu plosi neredzeeju, tad nu tinjot demku uz priekshu, gaidiiju kad paraadiisies. Pie Ct vinju arii pirmo reizi ieraudziiju. Kaut kaads demkas gljuks laikam bija. Bet OMFG, T's pusee tachu speelee totaals bots ar brutaalu wh! Zheel, ka neviens man neviens neiemeta kaadu vienu momentu vismaz, a to domaaju, ka tikai vinjsh tikai kartes viduu ienaaca pie Ct. Katraa zinjaa, tie 100% ir divi dazhaadi cilveeki, jo pie ct vinjam wh nav! Labi, ka jeris iemineejaas par Ts, a to gribeeju jau topiku sleegt ciet! Atvainojos lmz, plosis var iet dirst, bans ir uzlikts atpakalj! :)

Link to comment
Share on other sites

UBEREDIT: LOL, tikko skatiijos veelreiz. Varu apzveereet, ka pirmajaa reizee iesleedzu demku un nekaadu plosi neredzeeju, tad nu tinjot demku uz priekshu, gaidiiju kad paraadiisies. Pie Ct vinju arii pirmo reizi ieraudziiju. Kaut kaads demkas gljuks laikam bija. Bet OMFG, T's pusee tachu speelee totaals bots ar brutaalu wh! Zheel, ka neviens man neviens neiemeta kaadu vienu momentu vismaz, a to domaaju, ka tikai vinjsh tikai kartes viduu ienaaca pie Ct. Katraa zinjaa, tie 100% ir divi dazhaadi cilveeki, jo pie ct vinjam wh nav! Labi, ka jeris iemineejaas par Ts, a to gribeeju jau topiku sleegt ciet! Atvainojos lmz, plosis var iet dirst, bans ir uzlikts atpakalj! :)

Nepārsteidzies ar secinājumiem!

Para man ar kurā demkā Tu redzi, ka es esmu pie Ts? :D

Edited by plosis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...