Jump to content
GIGN Forum

Gothic 4 Arcania


enfuego777
 Share

Recommended Posts

nospēlēju diezgan tālu, bet tad sapratu, ka baigais sūds. žēl protams. Risen bija kudiš labāks lai gan arī nekas īpašs.

then again, es neko nebiju īpašu gaidījis no Fallout: New Vegas un pagaidām tā ir pārliecinoši GOTY

tik daudz dažādu rpg spēļu šogad ir bijis un tikai viena ir daudz maz jēdzīga :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Gothic 3 man patika vislabāk, tagad arīpaspēlēju tālāk un skatos nekas īpašs, jauni briesmoņi tikai un tā tukšā pļāpāšana! Žēl gaidīju ko labāku, tā jau gotika laba tikai nau piestrādāts pilnība pie spēles!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

ghotic 3 spārdija. tā patika.

šitas pagaidām tā tā...visiem visu var nospert - jebkurā veikalā ieeju un nozogu visu no lādēm un visiem pofig.

Risen ar biju izgājis jau vasarā. bij ok, bet man besija 2 lietas nenormāli - čut visu spēli noraka.

1. tavam tēlam nav balss, kas iekš ~30h rpg ir galīgi garām. (fallout ir izņēmums) :)

2. target lock-on, kas tā sūkāja. iekš ghotick ar 2 zobeniem tik vicinies pa visiem, bet šeit tikai uz viena fiksējas, kas ir baigi kaitinoši.

Fallout pagaidām labākais, kas iznācis šogad. liekas gan ka iss. es jau esmu 2 reiz izgājis ar 28 lvl un apmeklējis 90% vietas visā mapē. + atradu 3 easter eggs - indiana jonse leduskapī no jaunās filmas :) un vel divas, kas hz ko refrencēja :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...