Jump to content
GIGN Forum

Man Pārkarst Videokarte


macho
 Share

Recommended Posts

Ko vispār var darīt, lai atdzesētu videokarti? Viņa pēdējā laikā spēlē tusē virs 100 grādiem un ir jau sākusi raustīties. Viņa vislaik bija tāda pakarsta, bet nu šoreiz tas jau ir kļuvis par traku. Man ir radeona 4870x2 un viņa visa ir tādā maģiskā iepakojumā.

msi-radeon-hd-4870-x2-i01.jpg

es jau uzrakstīju meilu m79, bet moš ir kaut kādi lētie risinājumi?

Link to comment
Share on other sites

Var to visu uzparikti nomainīt, vai noņemt to plastmasu nost ar ventilatoru un uzlikt uz radiatoriem (uz katra čipa stāv 1 radiators) 1 vai 2 citus ventilatorus. Var arī mēģināt iztīrīt tagadējo ventilatoru.

Videokartes čipi vispār var izturēt ~140C, bet slēgsies ārā pie ~120C.

Edited by vaR1aL
Link to comment
Share on other sites

Ja ir garantija - nes uz garntijas remontu. Ja jau nav - tīri, pie tam visu, izjaucot to korpusu... Vēlams vēl piemaukt kādu heatsink... korpusa vietā, bet to jau pašam jātaisa no citiem heatsinkiem... Protams pēdējais variants tikai tajā gadījumā ja netaisies to pārdot...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Improvizē ar kādu lētāku kūleri ;) Man ar šitāda šaize ar pārkaršanu vienam kompim ir, es nopirku pa 3 lati kaut kādu ļevo zalman kūleru un uzliku videnei virsū. Nekāda jau tur ahūnā efektivitāte nav, bet tomēr dzesē labāk 2 nekā viens. Vēl tur tas termopastas maiņas šits daudz ko nozīmējot, bet man par to nav nekādas sajēgas...

Link to comment
Share on other sites

Pirmais variants: pieliec klāt kādu parastu ventilatoru (dzesēs nedaudz labāk)

Otrais varaiants: paņem to videni un iemet spainī, kurš piepildīts ar dielektriķi-eļļu (dzesē ar parastu ventilatoru)

btw - neliels ieskats

:thumbsup:

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Otrais varaiants: paņem to videni un iemet spainī, kurš piepildīts ar dielektriķi-eļļu (dzesē ar parastu ventilatoru)

btw - neliels ieskats

:thumbsup:

Arī eļļai ir problēmas... Lieta tāda, ka ar laika viņa tā pārkarst, ka vienkārši reboot uz pāris minūtēm nepalīdz....

Link to comment
Share on other sites

ja karte naakusi no piegaadataaja, piemeeram GNT vai elko or jebkura cita, tad dateks aizsuutiis uz aomainju (shaadi savu karti jau esmu saminiijis, bet maneeja abija braakjeeta). taapeec arii teicu ka ja tas ir mehaanisks defekts vai arii ja konstateetu ka braakjis un vajadzeetu mainiit, tad arii samainiitu.

Protams ja karte bijusi taa saucamais melnais pirkums (pashu ievestaas preces) tad tu neo nevareesi dariit :)

Link to comment
Share on other sites

uzmetot acis vidjuhai ir redzams ka to korpusu var noskruuveet nost (ka ajau visaam videokarteem deseetaajus var nonjemt/saeljot/samainiit), bet protams iesakauma avarbuut izliidzies ar aizieshanu liidz statoil un ar kompresotu visu izpuut no abaam puseem ;)

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

tur ir tik ahujenna mikroskopiskas skrūvītes, ka man nav skrūvgrieža ar ko atskrūvēt, pie tam tur ir bļaģ, 24 reizes jāskrūvē kamēr to korpusu var dabūt nost, viņš tur ir mega-anāli pielikts.

vobšem, vakar atskrūvēju visas skrūvītes apakšā - tad izskatās šādi - http://bildes.gign.lv/upload/pics/img_1287729635_0.jpg

man radās doma, ka viņai varētu to termopastu nomainīt (tas tak ir tas pelēkais sūds, ja?) un protams atskrūvēt vēl arī to visu korpusu un mēģināt patīrīt, vakar neko daudz nevarēju patīrīt dabūdams viņu šitādā izskatā. Vispār manuprāt nenormāli debīli sataisīta viņai tā sistēma 3x jāskrūvē entās skrūves, lai nost dabūtu.

Link to comment
Share on other sites

naw par ko, bet atceries, svariigi tew iztiiriit ir radiatoru nevis ventilatoru (ventilatoru atstaaj otraa vietaa) un pie reizes tu vari procesora radiatoru iztiiriit un veel citur kur ir kuuleri, Bet bariibas bloku njem ar puteklju suuceeju, skruuveet valjaa tew neiesaku - ja nu vieniigi tu pats reaali zini ko dari.

Link to comment
Share on other sites

macho - man pie sords iet ocz termopasta. 4 lati sukuce, bet liela tūba - pietiek CPU, VGA un ja vajag arī kaimiņjankam pa 2 ls nomaini.

lol :thumbsup:

Vienkāršāk nav paņemt nafig to plastmasas hlamu noskrūvēt nost un klāt uz to garo radiatoru kas iet uzbāst 120mm? nekas tur nepārkarsīs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...