Jump to content
GIGN Forum

Fps @ Cs


H.Hunter
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi GIGN Lietotaji!

Taisiju jaunu account lai naktu pec jusu paldizibas,jo nez kpc nevaru ar to iepostot :(

Esmu saskaries ar sadu problemu:

Agrak es cs speleju uz 100 FPS,bet kkur pirms menesha man saka lekt mazs pings,neieveroju pat to bridi

Speleju FF zm serveri bija visu laiku 100fps ari tad kad bija survivor mods kad tas flashlight apkart,kura parasti daudziem lago,bet tagad kad ir sis survivors man ping pat kritas nost lidz 20 FPS =[ kautvai nespeleju zm,man serveros citos kuri pat nav zm pings krit lidz 40 fps.

Domaju ka kkas bija PC sapists,parinsteleju PC kkur 5dien...tikunta tie lagi.

Ieraxtiju cs konsule visas vajadzigas komandas piemeram:

max_fps 101

developer 0

rate 25000

cl_rate 20000

cl_cmdrate - kka ta bija

cl_updaterate 101

nekaa :S

Video karte man ir ATI Radeon HD2400pro+3D Club

iedoshu screen kur varesiet kko redzet par manu PC:

gq2u9kq7qacovnt3k25.jpg

Piedodiet ka bez garumzimem,ka jau teicu 5dien parinsteleju PC.

Edited by H.Hunter
Link to comment
Share on other sites

Tā , tas ir tikai CS ?

Tu esi mēģinājis pārinstalēt CS ?

Neesi kaut ko tizlu lādējis , kas būtu varējis samazināt FPS ?

+ Kāpēc raksti 05:30 no rīta :D ?

++ Pings ir galīgi atšķirīga lieta no FPS , FPS ir tik cik tev Bildes sekundē atjaunojas piem. 50 FPS = 50 bildes sekundē ..... Pings ir saistīts ar internetu , nevis bildītēm sekundē , laigan Pings var samazīnāt FPS .... :(

Link to comment
Share on other sites

1. Man TF2 ari tads fps 40 kkur,cik zinu visi configi vai kas tur iet kopa ar cs.Es vel speleju godfather neka nelagoja...es tagad ka4aju Call of Duty modern warfare 2,pastshos vai lago vai ne,ja kas editoshu raxtu tikai pasties ik pa bridiem so topiku.

2. Es parinsteleju pasu windowsu,man pagaidam ir kso elvee cs,pameginashu noak4at mo6 no rusha.

3. Itka neesu tadus sudus ladejis.

4. No rita izdomaju uzraxtit ;)

5. Zinu ka FPS un PING ir atskirigas lietas, PING man ir serveros 20-25 apmeram kad ir full server un kad mazs tauta tad 10-20 kkur.

Link to comment
Share on other sites

lēkā :S

man uzlikts max fps 101 un fps uz augshu iet lidz 100,ja uzlieku 140 tad iet lidz 140,bet abos variantos fps raustas.

Kipa speleju 100fps kkur ne ta pagriezhas 70 fps jau,ja smoke stavu 30fps vai mazak,zm modu biezhi speleju tur izmet gaismas granatu fps jau kritas 70 vai mazak kkur,un kad survivor mods vai nemesis,vinjiem ir tas auras[gaisma ka tajai granatai] apkart tad fps ap 20.

Agrak vis bija normali,jebkada situacija bija 100fps,neietekmeja nekadas gaismas utt.

Ludzu palidziet.

Edited by H.Hunter
Link to comment
Share on other sites

Nu bļ* izlasi topiku pirms posto! Man ir ATI video karte un vsync var ieslegt un izslegt tapat ka Nvidia un man ir izslegts. Please palīdz kāds,ta4u nereāli spēlēt cs,zm serverī ja ir kādi 26 cilvēki on un nemeša/survivor mods fps pat iet līdz 9 omg.

Call of duty modern warfare 2 iet bez lagiem,bet cs lago wtf.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...