Jump to content
GIGN Forum

Dators


Grizlijs
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Man ir problēma ar datoru ! Ķip es sledzu, viss salādējas parādas "Welcome" un kad sāk slēgties iekšā programmas uzreiz uzkaras ! Neko nevar izdarīt, bet kompinācija CTRL+ALT+DELETE strādā ! Es domāju, kad kompis varētu būt pārbāsts un tapēc tā ir ! Varbūt jūs varētu ieteikt ko man darīt ? Kā patīrīt PC to līdz galam neieslēdzot ?

Ceru, kad palīdzēsiet :)

Link to comment
Share on other sites

Man ir problēma ar datoru ! Ķip es sledzu, viss salādējas parādas "Welcome" un kad sāk slēgties iekšā programmas uzreiz uzkaras ! Neko nevar izdarīt, bet kompinācija CTRL+ALT+DELETE strādā ! Es domāju, kad kompis varētu būt pārbāsts un tapēc tā ir ! Varbūt jūs varētu ieteikt ko man darīt ? Kā patīrīt PC to līdz galam neieslēdzot ?

Ceru, kad palīdzēsiet :)

ielade pa jaunam windows

Link to comment
Share on other sites

Nokačā internetā sev vajadzīgo operatorsistēmu. Ieraksti to diskā.

Restartē datoru,un tur tev pēctam slēdzoties iekšā rakstīs "Boot from cd, press any key" un uzpied jebkuru pogu. Tālāk ir elementāri

Link to comment
Share on other sites

Emm , vajadzоgвs progas .. Google Chrome [ labвkais pвєlыks ] Antivоrus hmm , te kв kurma patоk , ja nav lоki pirksti var iztikt ar Avast ;) Daemon tools , ja kaив spзlоtes no neta noderзs , Kвds mыzikas playeris , kas paрam patоk piem Winamps , Skaips :D noderзs , CзEs vai Steam , ыыn starta komplekts gatavs

Edited by dasters
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...