Jump to content
GIGN Forum

Forums


Recommended Posts

NU ta beidzot saits man ir!!! Bet ar to forumu taa ir kaa ir!!! Es pat nezinu ar ko saakt!! Zinu ka vaig my sql! Tas man ir!!! Nokacaaju to phpbb no maajas lapas!!! Bewt kas man jaadara!!! Es zinu ka ir cilveeki kas zin bet mani vislaik izreec!!! Nu plz plz plz paliidzat!!!

Link to comment
Share on other sites

dzeki ieejat vina saitaa 81.198.138.233

un pie tiem adminiem sadaalaa cool2.gif

Kurs gribees tavu serveri admineet.

Tu prasi par server admineeshanu 5ls.

Admins tev dara pakalpojumus lai cheateri nebuutu tik daudz.

kaada jeega admina tiesiibas pirkt pa naudu

tici man ja admina tiesiibas maksaa naudu tad tu arii paliksi vieniigais admins serverii. Saproti admins nava tikai ai samaksaaju 5ls tagad buus funs

kick/ban visus uz randomu nu buus inciigi...., vareesu sleioties utt...

admins dara savu darbu maina kartes, skataas lai chiitaki nelien uc.

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2551.gifstfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja godiigi tad tev taisniiba!!! Bet kaa tad lai es nopeerku kompi uz kura uztaisiit serv un tad tas gan buus 24/7 NU vo tapee man vaig naudu!!! I varbuut to nemaz vareetu nenosaukt par admina tiesiibu pirkshanu bet par ziedoshanu un admina tiesiibas nu bonusa!!! Mosh taa arii var??? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja godiigi tad tev taisniiba!!! Bet kaa tad lai es nopeerku kompi uz kura uztaisiit serv un tad tas gan buus 24/7 NU vo tapee man vaig naudu!!! I varbuut to nemaz vareetu nenosaukt par admina tiesiibu pirkshanu bet par ziedoshanu un admina tiesiibas nu bonusa!!! Mosh taa arii var??? smile.gif

ahh sry.

ne to taa biju domaajis. ja tu serveri peerc tad ok.

tad es tevi saprotu.

Link to comment
Share on other sites

hmm... es kautko atceros bija shis tas jaapieraksta hmm... tas bij sen kad es to meginaaju prieksh stuulbaa MU ... galugalaa forums stradaaja tikkai visi imigi bija kaa sarkani X tongue.gif itkaa nevar atveert bildi 18.gif mosh vareeshu pateikt preciizaaak ko dariit...

Link to comment
Share on other sites

Vispirms vajag nokachat foruma failus, piem popularakie ir vBullet un Invision Power Board. Pectam vajag serveri uz kura mest virsu, var pameklet google caur vardiem "free web hosting mysql php" vai ja esi slinks tad varu piedavat SiteBurg hostingu. Tad iemet tos foruma failus ftp serveri un talak jau lasi instrukciju kas ir pievienots katram forumam klat.

p.s: vienu varu pateikt uzreiz , ja nezinajat, kur pat dabut foruma failus tad ljoti maz ticams kad izdosies dabut vinju pie dzivibas, nu bet ko GL.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...