Jump to content
GIGN Forum

Cpu Problem


gign member
 Share

Recommended Posts

Neko nesaprotu no shii visa, bet iemetiishu skriinu pasakiet vai tas ir labi vai slikti, izskataas , ka tomeer ir slikti, kompis blje tika nopirkt nesen , bet jau taa uzskarst.

123260772.jpg

kaa nekaa tagad ir vasara, mosh taapec taa uzkarst?

varbuut atskruuveet vienu pusi, lai gaiss iet iekshaa vairaak?

Edited by gign member
Link to comment
Share on other sites

Tu nedaudz dauzīts esi?

Man laptopam nespēlējot nevienu spēli tagad ir caur EVEREST(latviešu valoda nezkapēc uzlikusies)GPU aptveroša 52 grādi, grafiskais processors 73, Kodols 2. 61, Kodols 1. 60, centrālais processors 60

Spēlēs ap 75+ grādiem

kāda tev jēga pisties gar datoru kurš strādā un nav nekādu problēmu?

ķipa kruts, mama ārā nelaiž un tagad bleķkastē meklē vainu

un tev ir vēl personālais! parastajai kastei temperatūru vari mierīgi močīt līdz +105 grādiem un viss strādās un nekas nenokūpēs

Edited by ELHACE
Link to comment
Share on other sites

Naher tev XP uzlikts?

nezinu, bet es pazvaniishu riit noskaidroshu, bet cash nesaprotu, no kurienes tu esi njeemsi to , ka dato.lv ir pilniigs fufelis.

to elhace : luudzu neapvaino mani, es domaa zinu , kaa jaabut? Tagad peec tava uzrakstiita zinaashu, to ka tas ir normaali. paldies par atbildi.

p.s luudzams neveert topiku ciet, varbuut kaut kaadi jautaajumi veel uzradisies.

Edited by gign member
Link to comment
Share on other sites

to elhace : luudzu neapvaino mani, es domaa zinu , kaa jaabut? Tagad peec tava uzrakstiita zinaashu, to ka tas ir normaali. paldies par atbildi.

p.s luudzams neveert topiku ciet, varbuut kaut kaadi jautaajumi veel uzradisies.

neapvainoju, tas bija jautājums.

+ tagad tas skaitās moderni turēt personālo iekšā kastē? attaisi vismaz vienu pusi, jo iekšā gaisam nav kur iet un cepetis gan jau

un pēdējie AMD processori ir ar normālu dzesi!

pirms dažiem AMD galīgi dirsā iebrauca bet tagad viss ir ok

Edited by ELHACE
Link to comment
Share on other sites

tev tiešām kautkas moka? aizej smilškastē paspēlējies nevis meklē/mēģini sačakarēt ejošu datoru

tev dators strādā? - strādā, tad ko vēl tev vajag? pārbaudīt kautko? ved pārbaudīt pie meistara vai kur citur nevis jautā kā sieviete ( VAI TAS IR LABI/NORMĀLI KA MAN TEMPERATŪRA IR ~60 GRĀDI )

Link to comment
Share on other sites

Jā, pie ~110 grādiem videokarte atslēgsies, bet viņai nepatīk tāds karstums, kā arī tā silda blakus komponomentes. Kā arī, ja ikdienā viņa stāvēs tādā temperatūrā, tad ātri vien atstieps kājas.

Lai vai kā daudzām kartēm stock dzeses iesūkā, tā kā 60 grādi ir parasta parādība. Arī mana karte ar parasto vara redeli un 4cm ventu mocījās uz ~70 grādiem pie slodzes. Nomainīju uz aftermarket dzesi, pie slodzes ~35 grādi, kā arī vairs nav jāklausās partastais 45dB vents.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...