Jump to content
GIGN Forum

Tā Nezināju Kur Rakstīt Bet Tas Jums Ir Jaredz.


chakijs
 Share

Recommended Posts

Šī ir sūdzība par admina nekompetenci.!!

| BANA ID: 60276

| ADMINS: Lumpy

| NOBANOTAIS NIKS: chakijs

| NOBANOTAA IP: 78.84.8.127

| IEMESLS: netrollo

| UZLIKTS: 08.08.2010 20:08

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 2 stundam 0 minutem

1. Demo

2. Specoju chiiteru kuru Lumpy nebanoja un nogagoja mani...

Un kapēc man ir bans , un kas tas par iemeslu??

Link to comment
Share on other sites

| BANA ID: 60276

| ADMINS: Lumpy

| NOBANOTAIS NIKS: chakijs

| NOBANOTAA IP: 78.84.8.127

| IEMESLS: netrollo

| UZLIKTS: 08.08.2010 20:08

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 2 stundam 0 minutem

1. Demo

2. Specoju chiiteru kuru Lumpy nebanoja un nogagoja mani...

Un kapēc man ir bans , un kas tas par iemeslu??

Sāksim ar to, kā tu paziņoji, ka viņam ir čīti?

Izraksti no consules:

*DEAD* chakijs : lumpy tu paskaties to aim+wh

Tad caur PM pateicu, lai nebļausties publiskajā čatā [Consulē gan neuzrādās :blink: ] , pēc kā seko no tavas puses:

*DEAD* chakijs : aim+wh=my love noobs

Seko gag no manas puses, jo rādās, ka tā vietā, lai kaut ko teiktu adminčatā, ļautu skatīties, tu sāc trollot.

Tad, protams, Tu taisi reconnect un sēdi specos. Ja grasos laist lejā konsuli un rakstīt ban komandu, kad Tu sāc izteikt kaut kādas replikas par manu redzi.

1) Nākamreiz ņem vērā kaut ko, ko saku caur PM

2) Ja Tev uzliek gag, tad nemēģini taisīt retry

3) Čīterus nosūdzi adminčatā, ne trollo publiskajā, citādi būtu ļoti negaidīti, ja pēc replikas: "Lumpy, bano to, paskaties šito," čīteris izslēgtu čītus, kā es būtu miris vai ieietu specos. Pēc tam atkal krāmētu uz galvas par to, ka nebano to un nebano šito.

Ja būtu pavērojis manu spēles stilu no brīža, kad sāki trollot publiskajā čatā, pamanītu, ka spēlēju ar ātriem rušiem un tizlu spēli, lai maksimāli ātri mirtu un nebūtu jāiet specos, lai skatītos. Un dēļ tā, ka 1 roundā kaut kas izskatās pēc aim, neiešu banot, ja nu tas nebūs nagļakā nočītots. Katram var vienreiz sanākt kāds triks, kas izskatās pēc čītiem.

P.S.

Ja būtu pieejams banlist šeit, tad redzētu, ka viņu nobanoju.

Un trollot nozīmē runāt pilnīgas aplamības, muļķības vai tīšuprāt krist uz nerviem. u.tml.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

vispār liekas pilnīgi sakarīga lumpy rīcība. Ja vienu vai divas reizes pasaka, tad viss ticamāk, tas jau ir pamanīts un ja turpina bļaustīties "say" čatā, kad tas pats čalis ir dead un redz, tad kāds tolks vispār iet specos, jo kā ieies specos būs čīti off un pašam admina tik laiku kavē ar šitādu rīcību.

GIGN adminiem ir free look un pēc nāves var skatīties arī pretinieku spēlētājus utt, tapēc nebur drāmu čakij.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...