Jump to content
GIGN Forum

Dators Neslēdzas Iekšā.


desgor
 Share

Recommended Posts

Pēc neveiksmīgas procesoru maiņas mēģinājuma, datoram uzspiežot ieslēgšanas pogu, viņš ieslēdzas, viss griežas, bet uz ekrāna izmet no signal un viss. Video karte nav beigta, ar citām mēģināju arī tas pats.

Tātad, no sākuma noņēmu kūleri, ielieku iekšā P4, slēdzu iekšā, rāda no signal. ok, kas tad man, lieku atpakaļ veco, bet slēdzot iekšā parāda no signal un tālāk netiek.

CPU - Celeron 1.8ghz 478 pin/ mēģināju mainīt uz P4

Mātene - L4VXA2

Ak jā, nesen pieliku vēl 512 ramu klāt, bet pirms tam viss gāja kā nākas, tagat tik pēc cpu aiztikšanas sākās.

Link to comment
Share on other sites

ja nebūtu ramam kontakts tad pīkstētu

man ir aizdomas ka tev kautkas uz īso aizgāja mātesplatei

internetā tak pilns ar šitādām problēmām iesaku apskatīties un patestēt vairākus variantus kur vaina :thumbsup:

kā arī pārbaudi to ko poxa teica

Link to comment
Share on other sites

Internetā skatoties jau uzdūros līdzīgai problēmai. Viens risinājums kā pārbaudīt MB ir izņemt ramu un slēgt iekšā.

UN, rezultātā, man nekas nepīkst... ;/ Procesoru nemaz nevar nekārtīgi ielikt, ja nav pareizi ielikts, to bleķa kājiņu nemaz nevar nolocīt. Značit māte ir atā. Labi, skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Ja nepīkst MB, tad problēma ir tiltos.

Tā kā tavam dēlim ir abi tilti, tad pie vainas varētu būt ziemeļ-tilts (Northbridge).

BET

Pie reizes vari pārbaudīt savus PSU vadus, jo citreiz gadās, ka kāds vads ir sapists un kārtīgi neiedod dēlim to pašu 12v pieslēgumu, ar vadu, kurš ir 4-pin vai arī ar lielo vadu, kurš pieslēdzas pie dēļa.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, jaunumi sekojoši. Neviens no tiltiem nebija pie vainas, bet nokauts bija mans Celerons. Tagat jauna problēma - Pārkaršana.

Paņēmu citu plati (mājās mētājās, šobrīd slinkums skatīties modeli, bet tas neko daudz nemaina.) Bija man uz viņas 4 pentiums - 3.0Ghz. Bet - Palicis ir tikai radiators, tātad, procesoru dzesē tikai pasīvā dzese, un katru mīļu brīdi jau slēdzot iekšā temperatura debsīs - Pagaidām "TOP Highest" 90 grādi pēc celsija. Un protams, viņš slēdzas laukā. Tātad, man vajadzētu zināt, ko darīt? Zinu, nav man temopastas viņam virsū, taču kur lai nopērk atsevišķi ventilatoru?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...