Jump to content
GIGN Forum

Cdrom Lost :(


meniks
 Share

Recommended Posts

karoče lieta tāda, ka ieslēdzu 1 mīļā brīdī datoru, ielieku disku un kautkā nava autorana. Nobrīnosun ej uz my computer. A tur man priekšā lieli brīnumi.pazuduši visi mani sīdī rūmi. gan virtuālais, gan optiskais ;( eju uz devaisu menedžeri, meklēt paskaidrojumu un tur saņemu lielu smirdīgu uzrakstu, ka kautkas nav kārtībā - CODE 19, netā meklēju kautkādus paskaidrojumus, neko sakarīgu neatradu. atinstelēju diskudzinēju savu un akal pieinstelēju atpakaļ, bet atkal nekā. ESMU IZMISUMĀ!!!

ceru, ka kāds ir ar šito šitu sakāries un mācēs palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

man taads shits bija pirms kaadiem 3-4 gadiem kad instaleeju kkaadu shitainu rally demo un peec ~2dienaam pazuda cdrom uuun valjaa tiku uninstaleejot to rally un tad tur kkaa pachakareejoties viss aizgaaja.. soo meegjini atrast kko taadu ko peedeejaas dienaas esi instaleejis, izmest un tad pachakareeties kko biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ieej biosaa un tur [no galvas nezinu un pc negribu restart] ir kkur tjipa primary boot device, secondary utt. un tur ir kur var uzlikt disable HDD vai M.CD-ROM vai S. CD-ROM utt ! kr4 tur viss raxtis angliski un gan jau tu sapratisi

Link to comment
Share on other sites

ķipa es nesaprotu, ka BIOS bija jāapskatās. Reāli pati diklasītāja kastīte strādā, jo ja palaiž primary boot device cd-rom tad būto no sīdī.

Vaina ir windowā, jo viņš viņas nedetekto, nekādi reinstāli draiveru nepalīdzēja. sad.gif Izdomāju, ka jāuztaisa windows repair (1 reiz, kad pazuda floppy draivs palīzdēja ) tagad visu izdaru, sākas setups, bet viņš rāda, ka nava kautkāda faila sad.gif drošivien tas fails arī bija vainīgs, ka nebija to sīdī rūmu. Un setupu uz priekšu laist man nedeva, tādēļ nācās taisīt formātu smile.gif un tagad viss iet wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...