Jump to content
GIGN Forum

Lihs Acc @ Tf2


Recommended Posts

Principā būšu īss un konkrēts.. ;)

1. 19

2. Students

3. Emm, nu es takā tēmēju uz tf2, bet ok, tā cs - nekas liels (admin in chill), tf2 (admin in gamerx), css (nav)

4. Principā - nekāda ;). Bet cik es tur spēlēju salīdzinoši maz, bet tomēr... Gīgn ir vienīgais pub serveris kurā es spēlēju.. Tā pārsvarā mix, tf2dm un gign.. :) Kā arī bieži kad ieiet, mazie tīņi mūld par daudz un tamlīdzīgi, kā arī pagaidām nevēlos neko vairāk par silence/mute, kick..

5. Vakara pusē

6. http://stats.gign.lv/hlx/hlstats.php?mode=...mp;player=26200

7. Nav ko vairāk piebilst, kā redzu pilnībā noteikumiem neatbilst, bet šis ir uz labu laimi ;).. Tā teikt kas būs tas būs!

Link to comment
Share on other sites

Viņš domā, ka viņš māk spēlēt un tādējādi liela sevi, bet īstenībā ir parasts puberis.!

Šim cilvēkam konkrēti NĒ!

Kur es esmu ko tādu teicis :P ? Es nekad neesmu ar tevi runājis kur nu vel spēlējis.. Takā pēc kā tu tā spried..?

Edited by Lihs
Link to comment
Share on other sites

kur admins kas rekomendee? jeb tie noteikumi tik taa simboliski?

Emm, sāksim ar to kad ir 5dienas vakars.. Un turpināsim ar to kad mazliet laikam būšu pārpratis to punktu. ;) Un jebkurā gadījumā šeit principā viss ir skaidrs.. Balstāmies uz neizskaidrojamiem pieņēmumiem (saucot mani par dauni un tamlīdzīgi kautgan nav redzējis pat). Var redzēt cik šī komūna ir kulturāla un atvērta pret jaunpienāciejiem, turat buru veči ! :)

To unt - Amm jā, toreiz no rīta divas mapes ar soļuku (nepiebildīsim kad es esmu mediks) , pohains ;) Lai gan es teicu 3dz kad nevarēšu paspēlēt :)

Edited by Lihs
Link to comment
Share on other sites

Nu bet tu vari vienu gaišu punktu uzrakstīt, kam tev uz šo brīdi to accessu vajag? Ļoti reti sanāk kādu pieklusināt, parasti pietiek ar mutisku vai rakstisku aizrādījumu. Pagaidām čīteru ar nav bijis pārāk daudz. unts mazliet skarbāk pateica to, kā tu izturies pret spēlētājiem, kas ir tavuprāt "neskillotāki" par tevi un to tu esi vairākkārt uzsvēris gan spēlē, gan citur. Nepatīkama attieksme.

P.S.

citāts no etf2l:

-26 years old.

Kāpēc jāmelo? :)

Manuprāt tev nav tas access nepieciešams.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

P.S.

citāts no etf2l:

Kāpēc jāmelo? :)

Manuprāt tev nav tas access nepieciešams.

Kā jau minēju tikai lai apklusinātu ;).. Kā tad es izturos man liekas kad tāpat kā pret pārējiem, ja dara muķļības tad es mazliet uzbļauju un viss ;). Es nekad internetā nesaku savu isto vecumu tie visi ir random ;) Un unt es jau sākumā pieminēju kad spēlēju nepārāk bieži :)

Edited by Lihs
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...