Jump to content
GIGN Forum

Bans


ngEAr
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 59042

| ADMINS: Toonami

| NOBANOTAIS NIKS: Dima12

| NOBANOTAA IP: 87.110.94.122

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 24.07.2010 15:22

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/59042

Tagad bus jaizdoma jauns niks delj bomara. Demo pievienoshu pirmaja posta kad beigsies mape.

P.S. runajot par Toonami , vinsh ir it ka stulbs. Nobanojot 4elu vinsh raksta caur xsay "done". Kipa vinjam ta izpauzhas ta vara ka vinsh var banot.

P.S.2. ka Admins varu pateikt ka tur vispar nebija pamata banam , chalis diemzhel tikai saprot kad brutali spele.

P.S.3. dirsejiem ka es speleju zem fejk nika un chakareju laiku => es patstavigi nespeleju un kaut ka negribas sutit to SMS.

http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2010-07-24...15-de_odigy.zip

Vienigais moments kur iespejams bija WH ir 1:00

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

:)

Nu galvena doma bija vienkarshi paverot no malas ka bus ja es speleshu zem fejka. Pec butibas mani jau veroja musu vietejie un viss bija kartiba. Es vnk nesapratu kapec vinsh mani bano pec 3 raundiem kad tur vispar neka nebija , es pat nekrushiju. Vnk noshavu paris 4elus kuri rushoja , kas pec logikas vispar nav nekas traks. Vismaz prieksh sevis es tagad sapratu cik forshi vinsh admine. A un ko vinsh raksta foruma ari ir "forshi".

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

P.S. runajot par Toonami , vinsh ir it ka stulbs. Nobanojot 4elu vinsh raksta caur xsay "done". Kipa vinjam ta izpauzhas ta vara ka vinsh var banot.

To es rakstiju vienam cilvēkam, kurš prasija lai tevi pavēro. Sajaucu ar xpsay.

P.S.2. ka Admins varu pateikt ka tur vispar nebija pamata banam , chalis diemzhel tikai saprot kad brutali spele.

Es protams varu kļūdīties, bet es tam es vēl neticu.

Es saku iemet DEMO, lai citi paskatās un izvērtē no tā viedokļa, itkā tu nebūtu admins.

Link to comment
Share on other sites

To es rakstiju vienam cilvēkam, kurš prasija lai tevi pavēro. Sajaucu ar xpsay.

P.S.2. ka Admins varu pateikt ka tur vispar nebija pamata banam , chalis diemzhel tikai saprot kad brutali spele.

Es protams varu kļūdīties, bet es tam es vēl neticu.

Es saku iemet DEMO, lai citi paskatās un izvērtē no tā viedokļa, itkā tu nebūtu admins.

Tev tur viss kartiba ? Demo ir pirmaja posta.

Link to comment
Share on other sites

Hah,protams,ka tur nav wh..

@ war3,kad iegriezaas Dima12 a.k.a ngEAr sakumaa arii vinju veroju,tad sapratu,ka nav tur nekads wh,paradijas vel dazhi momenti,tad konsultejos ar citu adminu,kursh bija online - pateicu lai arii paveero,tad vinjsh uzzinaaja ka tas ir ngEAr,vairak nemaz neskatiijos,jo zinu vinja gameplay.. :)

Principaa cilveks var feikot cik uziet,un nedomaaju,ka vinjam ir jaazinjo,kas vinjsh patiesiibaa ir,jo normaalam adminam ir jaatskjir chiiters no nechiitera..

Link to comment
Share on other sites

Ir momenti kur var pielikt wh. Pedejais rounds, kapēc atgriezies atpakaļ?

P.S. un ko tu visu laiku vari mani terorizēt ? ? ? Tu spēlēji zem fake nicka, es tevi nobanoja, jo bija arī cilvēki kas sūdzējās + es vēroju tevi, un bija momenti, kur var piešķirt WH, nobanoju. Varēji pabrīdināt iepriekš. Cik cilvēku ir nobanoti nepatiesi te? daudz. Tapēc ir domāta sadaļa - sūdzības.

Link to comment
Share on other sites

P.S. un ko tu visu laiku vari mani terorizēt ? ? ? Tu spēlēji zem fake nicka, es tevi nobanoja, jo bija arī cilvēki kas sūdzējās + es vēroju tevi, un bija momenti, kur var piešķirt WH, nobanoju. Varēji pabrīdināt iepriekš. Cik cilvēku ir nobanoti nepatiesi te? daudz. Tapēc ir domāta sadaļa - sūdzības.

Tu bez skanjas spele ? Leja skrien cilveks.

P.S. nakamreiz labak aizmetishu kadam PM lai noskatas un nonem banu , savadak tadi dauni ka ANANAS pied1rsis visu forumu.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Blje, veltiigi skatiijos to demo. Teddy bear pasteidzaas. :(

Toonami, in future labaak bano taadus, kur 100% chiitus var redzeet, a to, liekas, ka taa chiiteru atpaziishanas prasme tev nav tik laba + izskataas, ka viegli esi iespaidojams no parasto pleijeru puses.

Edit: Gandriiz aizmirsu to ananaasu suspendot. :)

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos demo. Intereses pēc. Kāda jēga likt banānu stīmotam spēlētājam, ja 98% viņam nebūs wh. Otrkārt wh nebija redzams nevienā momentā.

Es piemēram spēlējot ar stīmu uzreiz redzu visus stīmotos un pat viņiem *gandrīz* uzmanību nepievēršu, jo zinu ka viņus uzmana VAC.

Un nevajag klausīties ko parastie mirstīgie tur runā - pašam galva uz pleciem - tātad pats arī lem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...