Jump to content
GIGN Forum

Ananas Banned By Arush


ANANAS123
 Share

Recommended Posts

Bana ID: 58699

Administrators: Arush

Serveris*: war3.gign.lv

Nobanotā vārds: ANANAS

Nobanotā ip: 188.112.137.90

Iemesls: wh

Uzlikšanas laiks: 19.07.2010 23:10

pirms 15 stundām 59 minūtēm

Termiņš: nekad

Bana statuss: aktīvs

Bans bija uzliks mape de_italy admins Arush. Un gribu pateikt ka man nau chiitus, un uz to demo de_prodigy TAS NEBIJU ES!!!!! sevišķi es 2 dienas atpakalj tikai riitos speleju, bet pec tam vispar man nibija pie datora. Parbaudiet IP adresi un redzesiet ka tas nebiju es! mans IP ir - 188.112.137.90

Bet vakar es gribeju paspelet mape de_italy tikai pagajis un Arush uzreis man nolika bans.

Ir tada pati gadijums, ja es speleshu ar chiitiem ar citu niku, piemeram [E-101]Xex un pec tam foruma saku ka vinsh ir chitieris un jus pateiksiet " oooo vinsh spele ar chiitiem, redzeshu serveri bus bans"

Un tas nebiju es, IP ir atshkirigi.

Luudzu unban.

Edited by ANANAS123
Link to comment
Share on other sites

Pasen, nedēļas 3 atpakaļ esmu spēlējis ar ANANAS cpl_mill, un tam bija WH, nezinu kurš ir īstais, vnk serverī jānoķer un jānobano. Un Ja tu esi īstais ANANAS bez wh, pierego savu nicku un nebūs problēmu.

Link to comment
Share on other sites

jā, vakar vakarā viņš ienāca serverī kad raunds jau bija sācies un es biju tuvu Ts bāzei skrienot ar amuletu un laikam uz cūceni, viņš meta savu ork he man tieši virsū - es pat domāju ka tajā vienā raundā varētu wh saskatīt un to kā viņš te atmazgājas vispār ir prikols, laigan pirms tam cik viņš bija spēlējis man nelikās ka viņam kautkas būtu...

Edited by Arush
Link to comment
Share on other sites

tur de_prodigy vajag uzreiz likt bans, bet es nezinu kapec admini spele un nekas neuzlika bans. bet uzlika bans, kad es ieeju serveri nakama diena un tikai bija viens rounds nospelejis un bans... luudzu unban, man shi servers ljoti patiks, un es noregu savu niku un speleshu!

Edited by ANANAS123
Link to comment
Share on other sites

Demo noskatijos tikai tapec, ka tu man jau sen nepatiki pec sava speles stila.

Un nebanoja uzreiz, jo nekjeera, bet bija tomer kavda aciiga acs, kura kjeera !

So.

Iespejams ir jajauta worm log faili, lai varetu redzet vai IP sakrit ar tavu IP !

Link to comment
Share on other sites

Šis fakts tiešām neko nenozīmē. Neskaitāmas reizes ir bijis vienkārši čujs, it sevišķi, kad ir palikuši maz spēlētāji un klusums visapkārt. Tad Tu sāc beidzot domāt sakarīgāk, kur kāds varētu būt un tml.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...