Jump to content
GIGN Forum

Upgreidojam Datoru, Kk?


entw
 Share

Recommended Posts

Asus EAH5670 - CLICK

Zinu idealu vietu, kur dabusi par viss labako cenu.

Ja esi no Rigas, tad nu noteikti aizej uz dator veikalu DATO.

Majaslapa - www.Dato.lv

Majaslapa to videokarti neatradisi, ta ka zvani uz turieni un piesaki pasutijumu. :)

Tur var dabut labas videokartes par viss labako ceno, iesaku ieprieks zvanit uz veikalu, lai pieteiktu pasutijumu. ;)

Ak ja, cena - 59Ls

P.S.Paslaik taja veikala ir lielas atlaides, ta ka silti iesaku pakert to, ko vajag, kamer vel atlaides ir speka. ;)

Garantija kartei, ja nemaldos 2 or 3 gadi. :)

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

Pie reizes... Kāds var ieteikt kādu datoru priekš spēlēm? Nu tā, lai iet tf2 ( būtu labi ja arī mafia II ).

Budžets 150 - 180ls. Ja nu tomēr nevar neko sakarīgu salasīt, tad varbūt ap Ziemassvētkiem pirkšu uz lielāku $$$.

Link to comment
Share on other sites

Budžets 150 - 180ls. Ja nu tomēr nevar neko sakarīgu salasīt, tad varbūt ap Ziemassvētkiem pirkšu uz lielāku $$$.

Ludzu - CLICK

Panem sito, pieperc klat videni, kaut vai to, ko es tev ieteicu...tf2 garantets jau, ka ies uz max, pa mafiju II, tur vajadzes videni labaku, deres ari ta, ko ieteicu. :)

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

Ar to videni pat tetri nepaspēlēsi.

Daudz, paldies. :)

Ar to videni tu ne to vien paspelesi, viss atkarigs no tava PC komplektacijas, piemeram man viss iet uz max, - bez liekiem lagiem, nu to, ko instaleju, tadas speles ka NFS:Shift,Bad Company 2, etc...un tu man te tagad nesac te liet, ka vinas nav jaudigas. :)

Drosi, tapec jau mes visi krajam tos 450-500Ls, lai nopirktu kartigi videni, kada noteikti tev ir, pec tava runata ta izklausas. :)

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

Itkā tas komplekts gandrīz mani apmierina, bet tur var samanīt video karti (gribas kautko labāku)?

edit :

? Ir iespējama jebkura datora konfigurācijas maiņa.

? Komplektējošās daļas var tikt aizstātas ar līdzīgām, iepriekš saskaņojot ar pircēju.

skaidrs, paldies.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

:)

Ar to videni tu ne to vien paspelesi, viss atkarigs no tava PC komplektacijas, piemeram man viss iet uz max, - bez liekiem lagiem, nu to, ko instaleju, tadas speles ka NFS:Shift,Bad Company 2, etc...un tu man te tagad nesac te liet, ka vinas nav jaudigas. :)

Drosi, tapec jau mes visi krajam tos 450-500Ls, lai nopirktu kartigi videni, kada noteikti tev ir, pec tava runata ta izklausas. :)

Tā karte ir mēsls, un tu esi daunis + dato ir ākstu kantoris.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...