Jump to content
GIGN Forum

uzklausiet [GIGN] TE JUUSU BRAALLI [GSG-9] :))


!G! >>Orc
 Share

Recommended Posts

Sveikinji te kaarteejo reiz trauceeju es. Kaa jau juus buusiet pamaniijussi es esmu ticis jaunaa klanaa.

Mēs gribeetu dabuut vote tiesiibas, restart un kick tiesiibas savam klanam.

klana sastaavs ir:

[GSG-9] radler - Clanmaster

[GSG-9] Lirelis - Marshal

[GSG-9] Orc - Captian

[GSG-9] Duh - Major

[GSG-9] prisoner - Lieutenant

[GSG-9] Sharpy - Lieutenant

[GSG-9] Recon - Lieutenant

Taads taka ir muusu sastaavs. Un mees gribeetu ieguut klanam tiesiibas uz servera.

Tagad tuvaak par speeleetaajiem

[GSG-9] radler - Betuska

Vaards : Sandis

Uzvaards : Puisis ? Puishe

Dzimshanas gads : 21.03.1988

Adrese : Germany , Brilon

Email : [email protected]

personas kods : 210388 ? 10408

Bijushie klani : hth . bb

speeleeju cs no cs 1.5 ( apmeeram 1 gadu ar dazhiem paartraukumiem )

ir bijusi pieredze ar tiesiibaam uz cs.gign.lv

[GSG-9] Lirels

Vaards : Kristaps 13 gadi, vairaak paziistams kaa Lirels.

Uzvaards : Birzinjsh

Dzimshanas gads : 04.04.1990

Adrese : Kuuldiiga

Email : [email protected]

Personas kods : 040490-11762

Bijushie klani : hth , bb , d2_team utt

speeleeju cs taa intensiivi kaadu pusgadu.

Man ir jau bijushas tiesiibas uz Gign un Nox

[GSG-9] Orc

Vārds: Pēteris

Uzvārds: Bodnieks

DZimšanas gads : 13.08.86

Adrese: Saldus

Email: [email protected]

Personas kods : 130886-12469 biggrin.gif

Bijussie klani: garss saraksts biggrin.gif

Speeleeju cs taa intensiivi pus gadu. Man irr bijussas tiesiibas gign un mtd

[GSG-9] DuH

Vārds : Kaspars

Uzvārds : Laizāns

DZimšanas gads : 1985

Adrese Ventspils, Saldus

Email : [email protected]

Personas kods : pats nezin biggrin.gif

Bijussie klani: Respect team; !G!; Kamikadze utt.

Speeelee cs 1 gadu. Admin tiesiibas ir bijussas mtd; gign; danar.

Sharpy un prisoner aprakstus ja gribat arii varat dabuut, bet recon laikam no kautkaa kautreejaas un nedod savu personas lietu. sad.gif

Lai apliecinaatu to ka ssis klans buus stabils un neizniekos tiesiibasc es bbutu glaimots ja man uz niku Orc nonnemtu tiesiibas un uzliktu uz [GSG-9] Orc. Gaidu taadu passu atsauciibu no paareejiem klana membetriem. dry.gif . Ja kaadu gribeesim piennemt klanaa tad to dariisim tikai ar [GIGN] atllauju, jo uz speeles ir liktas muusu klana gods un tiesiibas.

Taaa tagad parunaasim par tiesiibaam. vote tiesiibas mums ir vajadziigas, lai vareetu realizeet demokraatiju serverii kad nav kaads no smiliez.de_2090.gif . Kad buus kaads no lielajiem adminiem apsolam taas neizmantot. Un nevajag noliegt ka ir nav briizzi kad nav neviena admin serverii. nezkapeec passam taa ir gadiijies ka vieniigais admin serverii. Kapee nevajag neko vairaak. varbuut man paareejie nepiekritiis, bet es domaaju ka vote tiesiibas llauj vairuukumam vineet un mees negrasamies uzspiest savu varu citiem mainot mapes taaa pat tapeec mums nevajag taaas tiesiibas ka var nomainiit map uzreiz. taa kapeec mums vajag kick. Esmu ieveerojis kad gign admini peec saspringtaas dienas ieiet serverii un nepamana ka kaads visu laiku seezz spectatoros un aiznnem vietu uz gign servera. Ir arii briizzi kad vajag kaadu freefrag izkikot. Man patiik kad serverii nav kaads freefrag vai spectator kurss liedz kaadam citam speeleet serverii.Tagad restart tiesiibas, nevar noliegt kad ir briizzi kad nav admin serverii un nevar noliegt kad ir serverii ieradums restartround pirms pirmaa raunda jaunaa kartee. Meess vareetu turpinaat sso ieradumu kameer nav serverii citi ar ssaadaam tiesiibaam.Es zinu ka nav nekur rakstiit ka jaabuut restart, bet visi jau ir pieradussi pie taa. Tas taka buut visss.

P.S. [GIGN] juus esat forssi paliidziet saviem braalliem [GSG-9] buut forssiem. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bet man likaas ,ka lasiit patiik wormam sad.gif

P.S par skaudiibu nerunaasim zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_265.gif @ orc par shito garo , izmeljosho topicu smile.gif

nezinu kaa ar paareejiem [GSG-9] memberiem bet varbuut ja mees visi galvotu par sharpy, recon un prisoner ka vinji ar tiesiibaam apiesies uzmaniigi tad mees varbuut vareetu dabuut tiesiibas uz klanu? protams ja kaads klana members izdariis kaut ko nepareizi mees riskeetu visi ar savaam tiesiibaam?

+ varbuut mees vareetu luugt d_vote c_vote tiesiibas

+ slap

ar d_vote un c_vote jau nu daudz nepareizi neizdariisi...

par slap mums jau ir kick tiesibas par kuraam ljaunaaks var buut tikai bans! varbuut mees vareetu dabuut arii slap lai vareetu pabriidinaat kaadu kempotaaju pirms seko kick ?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...