Jump to content
GIGN Forum

Mātesplates Ucc.


Patriot
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!Tātad nopirku jaunu PC, kura specifikācijā tika iekļauta šāda mātesplate - CLICK

Tātad, mātesplatē ir iekļauta tāda funkcija kā UCC(Unlock CPU Core).Tātad, es uztaisu to unlocku, caur biosu, protams un slēdzu iekšā PC..PC tālāk par Windows lodingu neiet, pēc windowa lodinga restartējas..

Kāds varētu izpalīdzēt?Būšu pateicīgs....

(OS - Windows 7, Ultimate, 64-bit).

Edited by Patriot
Link to comment
Share on other sites

Faktiski tas laikam nozīmē, ka 4. kodols nav stabils.

Iespējams, ka resetot uzstādījumus BIOSā vari, izņemot bateriju (CMOS?) uz kādu laiku vai salaižot to uz īso, pieskaroties ar ko metālisku, piemēram, skrūvgriezi. Es gan labāk ieteiktu 1. variantu, par otro neesmu tik drošs. :D

Btw, ko mēģināji atslēgt? Phenom II X3 vai Athlon II X3?

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka resetot uzstādījumus BIOSā vari, izņemot bateriju (CMOS?) uz kādu laiku vai salaižot to uz īso, pieskaroties ar ko metālisku, piemēram, skrūvgriezi. Es gan labāk ieteiktu 1. variantu, par otro neesmu tik drošs. :D

Btw, ko mēģināji atslēgt? Phenom II X3 vai Athlon II X3?

Ar neko tadu neesu skaries klat un neko tadu neesu darijis! Phenom II X3...meginaju uzlikt no X3 uz X4, ka redzat, nesanakt...talak par windowa lodingu neiet...restartejas.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau atgriezties uz trim kodoliem var to vnk atgriezhot BIOSā bez visādiem batareju izņemšanas aktiem un džamperu noņemšanas...

PS: neizskatās ka tu "paņēmi kompi uz 2 gadiem" ja tev ir trīs kodolu procesors :D

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...