Jump to content
GIGN Forum

Forex.com


emeka.
 Share

Recommended Posts

Es gribētu uzzināt vai kāds no jums ir jau iemēģinājis šo naudas aparātu? Saka jau ka varot nereāli pelnīt, cik tur apskatījos kaut ko ,sapratu ka viss balstās uz valūtas kursa svārstībām, kā biržā, jāķer kad iet uz augšu un jāpardod pirms krīt lejā...Draugs stāstīja ka viņa paziņa no Rīgas bija vinnējis 115,000$(bija arī parādījis visas līkmes-tā ir taisnība), kaut ko izskaitījis,bet jau pēc pāris dienām tos visus 100k arī pakāsis,un pēctam atkal uzkapājies utml. Tur arī esot visādas gudras grāmatas par to forex un citas lietas lai labāk izprastu kā tas mehānisms strādā. Kaimiņš arī stāstīja ka viņa ģimenes draugi dzīvo tikai no forex , no forex naudas uzcēluši māju un nopirkuši vairākas mašīnas utt.

Gribēt kaut ko sīkāk uzzināt pirms iemaksāju tur naudu....

Link to comment
Share on other sites

Jā, ir demo nauda. Reāli tas demo ir identisks situācijai, ja tu pats būtu tur ieguldījis naudu, visas fīčas & stuff, vienīgā atšķirība, ka tu neriskē neko zaudēt. Lieta jau interesanta, bet jāiegulda daudz laika, jālasa gudras grāmatas un jāpieķeras tai lietai patiešām nopietni, ja grib kaut ko ar to sasniegt. Principā tas pats, kas ar pokeru. :)

Link to comment
Share on other sites

Forexā nevinnē, bet pelna ;) Ja rubī, ko dari - visi ceļi vaļā.

man tas lieks mulkibas... Forex vel lielaka laimes spele ka pokers...

Forex nav ko neruvbit, izlasi paris gramatas, padasrbojie sparis menesi ar demo un aizies ta lieta +/-... Forexa ir liela laimes spele, delj nacionalajam bankam. Visas svarstibas kontrole nacionalas bankas un vistrakak kursu avr ietekmet ES un USA un tie darbojas neizskaidrojami. Tapec paredzet var tiri normali ka mainisies kurss, bet nacionalas bankas spej visu paregojumu sacakaret viena mirkli + tas notiek diezgan biezi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...