Jump to content
GIGN Forum

Eirotrip !


GB_
 Share

Recommended Posts

Ir Tads štuks bik kaut kur izbraukt tjip exkursija - doma ir ar prāmi ! Uz kurieni labak butu braukt ?? Un cik tas varētu izmaksat ?? Skatijos jau tallink lapa - zinu ka kugi iet gan no rigas - gan Liepajas ! Interese jusu ieteikums - viedoklis !

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, prāmis - tas izklausās neiedomājami garlaicīgi, pārvietoties no punkta A līdz B un viss. Ja ar čomiem, tad brauciet ar stopiem, paiku pērciet ceļā. Pa ceļam safotogrāfēsiet daudz bilžu, satiksiet interesantus cilvēkus utt.

Link to comment
Share on other sites

Un tiksiet izvaroti daudzas reizes dibenā.

Bet ne par to ir stāsts.

Ja redzēt kaut ko interesantu ir svarīgāk kā konstanti likt pa lampu (t.i. braukt ar prāmi), tad paliek vēl autobuss. Vēlams gan pirms tam noskaidrot vai būs kondiška.
Link to comment
Share on other sites

Ja nav daudz naudas un ir apnikusi Vecrīga n shit, tad prāmis nav nemaz tik slikts variants IMHO. Jāskatās ko grib - redzēt kaut ko vairāk par savu kajīti un diviem bāriem, vai nē. Ja jā, tad var aizšaut ar Rynair vai autobusu kaut kur pa lēto uz Eiropu. Jāpačeko akciju piedāvājumi. Stopi arī nav nemaz tik slikts variants. Man gan tas pasākums ne visai iet pie sirds.

Par izvarošanu.. Cik man zināms, tad nē un tev tā kā būtu jāzin, ka neesmu Mr. Nopietnība.

Link to comment
Share on other sites

Man jau shkiet, ka ar praami nesanaak nekur iipashi aizbraukt, ja izmaksaam jaabuut zemaakaam kaut vai kaa lidojumam uz Milaanu (bilete uz Milaanu maksaa 120eiro). Ja negribaas baigi teereeties, tad labaak sarunaa ar chomiem samest kaapostu, noiireet kaadu businju un aizshaut kaut vai Tallinu vai Tartu, pa celjam buus gan ko redzeet, gan arii ieshaut varees, izdevumi nebuus nekaadi grandiozie, turklaat tepat - netaalu no maajaam. Peec paaris gadiem vareesiet aizshaut kaut kur taalaak, bet aizbraukt kaut kur peec iespeejas taalaak vienkaarshi aizbraukshanas peec? Nu nez, man taada doma kaut kaa ne visai :)

P.S. Turklaat, kaa jau ieprieksh tika mineets, "letinju braucieni ar praami uz Sviedriju" neizskataas diez ko forshi. Bildes no shaadiem pasaakumiem var atrast vieteejos urlu saitos :D

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

aizlaid uz vāciju :)

piem apskaties berlīnes mūri vai arī berlīnes zoodārzu, kas man likās vienkārši kruts - tik milzīgs.

iekš UK biju uz Alton Towers, kas ir kā ekstrēmu amerikāņu kalniņu parks..laikam lielākais eiropā..rindas beigās bet tie braucieni kā čoms teica "norauj" :)

somija? nu daba ir, bet garlaicīgs ar viss...nu ja negribi iečekot salaveci...

Link to comment
Share on other sites

Nelasīju citu postus, mošk kāds rakstīja. Latvijā ir tāda firma "Aveline" kas veic pārvadājumus ar prāmi. No Rīgas uz Lībeku. (Rīgā atiet no Vecmīlgrāvja termināla, nevis Rīgas ostas). Turp atpakaļ maksā tikai 35ls un vienā virzienā iekļauta ēšana(tas ir ļoti lēti), bet šie 35ls ir sēdvietas nevis kajīte. Tāpat, nav jēga ņemt kajīti, ja prāmis brauc tikai 28h. Lībeka - skaista, maza pilsēta. Tālāk kur brauksi - izdomā pats. Nesen pats braucu ar šo prāmi uz Handbola sacensībām Lībekā.

Link to comment
Share on other sites

:)

piem apskaties berlīnes mūri vai arī berlīnes zoodārzu, kas man likās vienkārši kruts - tik milzīgs.

iekš UK biju uz Alton Towers, kas ir kā ekstrēmu amerikāņu kalniņu parks..laikam lielākais eiropā..rindas beigās bet tie braucieni kā čoms teica "norauj" :)

somija? nu daba ir, bet garlaicīgs ar viss...nu ja negribi iečekot salaveci...

Kur UK ir tie ekstrēmie kalniņi?

Link to comment
Share on other sites

:)

piem apskaties berlīnes mūri vai arī berlīnes zoodārzu, kas man likās vienkārši kruts - tik milzīgs.

Zoodārzs tiešām ir baigi foršs, berlīnē vēl var uz reihstāgu aizmaukt, ar to kuģīti pabraukāt, tas tā čista apskatītes pilsētu, objektus

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...