Jump to content
GIGN Forum

Cik Apmeram Maksa Nokias Ieslegsanas Poga?


Recommended Posts

Sveiki !

Man bij tada problema , ka nesledzas ieksha telefons - nu labi , vedam pie meistara, bet cik mes zinam , vins var apcakaret mush. jo vins mums parada ir 145 Ls , bet vins saka , ka ta poga , detala vai sazin kas tur ir maksa 10 Ls ,bet mums taka neticas , ka vins runa patiesibu !

tatad = vai kads zin cik apmeram maksa ta lieta , kurai uzspiezot iesledzas telefons ???

Paldies jau iepriekš!

oo..tomēr ir garumzīmes :)

Link to comment
Share on other sites

Manam 5310 ieslēgšanas poga maksāja 2, vai 3 Ls, īsti neatceros, karoč, man sajājās pogas, bija pazudusi ieslēgšanas poga un arī nestrādāja viņa, cik sapratu, tad man nomainīja visu shēmu, tās maliņas un ieslēgšanas pogu kopā pa 15Ls "Pērkons un Dēli" veikalā, kurā es telefonu tiku pircis, tā kā par 1 pogu 10Ls plēst nav īsti taisnīgi.

Link to comment
Share on other sites

Night, nav jau zināms kas viņam ir sajājies. Gan jau jālodē arī, ne tikai pati poga jāmaina.

Varu iedot viena +/- pazīstama telefonu meistara mob. nr., ja māki pieklājīgi un sakarīgi runāt pa telefonu. Sīkāk PM.

Link to comment
Share on other sites

:D

nē.... mes nopirkam no vina portativo , izradijas nenormala kaka , atdevam , bet naudu vins nevar atdod ( ganjau sudigi iet vinam )

+edit - nav pati poga , bet nu ta ieslegshanas shema/poga kas jauzspiez...

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...