Jump to content
GIGN Forum

About Pc


Dimors
 Share

Recommended Posts

Vēlos paspēlēt jaunas spēles uz sava datora. Bet dators diezgan vecs,un vairākās spēles neiet.. :unsure:

Tagad spēlēju Street fighter IV,l4d2,La2,fifa09... :thumbsup:

Vai uz mana datora pavilktu spēles kā RE5,FIFA10,COD5,Battlefield:bad company..un citas Racing spēles.. ? :blelohs:

RAM - 1,25GB.

Videocard - ATI RADEON HD 3600 series [CLUB]

Biju lādējis spēles,kā Juiced:Hot night..,FUEL..bet viņas riktīģi lagoja.. Biju mainijis grafiku,bet vienalga lāgoja :zhaav:

Varat ieteikt labas spēles,kuras ietu šitam datoram?

post-20218-1278337042_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

galvenais iemesls, kāpēc tev spēles neiet ir nevis RAMs un Video karte, bet gan procesors. Video karte tev ir pietiekami laba. Un starp citu RE5,FIFA10,COD5,Battlefield:bad company NAV Racing spēles. :D Lai gan 1GB Ram klāt par skādi nenāktu. Dabuj jaunu mātesplati un Core 2 Duo procesoru, tad vajadzētu iet visam normālāk.

Tas System requirements lab ir paliels draņķis, daudzas spēles, kurām pēc viņu datiem uz mana laptopa nevajadzētu strādāt - iet ideāli, bet dažas, kurām būtu jāiet, vai nu totāli bremzē uz minimuma, vai neiet vispār. Vienīgais, kā īsti pārbaudīt ir ņemt un pārbaudīt - nokačā DEMO un paspēlē!

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

Emm.. bet ja man pirkt jaunu mātesplati,tad man vajadzēs meklēt atbilstošu RAM,barošanas bloku un vel citas detaļas... :/ tas gan būtu dārgi.. :/ obligāti nolādēšu demo spēles un pārbaudīšu..

bet cik tas aptuveni maksātu tas viss? [sistēmplate,procesors...] Un ir vērts pirkt b/u vai labāk jaunu?

Link to comment
Share on other sites

bet cik tas aptuveni maksātu tas viss? [sistēmplate,procesors...] Un ir vērts pirkt b/u vai labāk jaunu?

Atkarībā no tā vai tu gribi spēlēt jaunākās spēles pusgadu vai 2 gadus iesaku vienkārši saņemties un nopirkt jaunu datoru pa detaļām. Izmaksās 250-300Ls viss kopā, tā kā iespējams, ka dažas detaļas no vecā var izmantot pagaidām(Video karte, HDD, DVD-ROM), tad vēl ietaupīsies nauda un kādi 200ls. Ja liekas, ka par dārgu vienai reizei, var jau tās detaļas pa vienai pirkt un lēnā garā pa 3-4 mēnešiem saliktu.

Edited by jancho
Link to comment
Share on other sites

;/ un tas ir pieraadiits :P

Tu tagad sūkā, ar systemrequiments viss ok, uzrāda visu kā ir, neesmu vainīgs, ka tev visu laiku laikam rādās FAIL, FAIL, FAIL. Un nevienu jauno spēli uzspēlēt normāli nevari, tur lapa nav vainīga, bet gan tavs dators, piš.

Link to comment
Share on other sites

Super =D Paldies :]

gribēju pajautāt... Nesen biju nopircis VIDEOKARTI. Ieliku to datora,viss bija štopos.Bet kad slēdzu datoru..man sākuma kkāds zīmējums vai uzraksts ir sapludināts/sašvīkāts...,bet vēlāk viss norm.. Kā to izlabot? :[ nepatīk skatīties,kad kkādi kēmuļi datora sākumā...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...