Jump to content
GIGN Forum

Sveicināti!


ImMortl
 Share

Recommended Posts

Te jau 7 mēnešus ejot esmu udzinis sev normālu masu/spēku. Bet tagad ir doma iet vairāk uz reljefu. Tāpēc gribētu uzklausīt jūsu padomus kā labāk taisīt. Ja pagaidām taisu 4x10 ar svaru, kur pie 8-10 reizes jau reaļna spiežu cik varu, tad reljefam kaut kā 4x20 ar mazāku svaru vai labāk vairāk piegājienus taisīt un arī ar mazāku svaru?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu reāli, es visu taisu 4x10, izņemot preses vingrojumus. Darbs ar lielāku svaru(spiešana guļus(grudaks), muguras vingrojumi un kāju) man notiek ar svaru palielināšanu un pie 4 piegājiena netaisu 10.

Ir kāda latviešu lapa bodybuildingam? Vai arī kāds man pateiks, kā angliski būs ķermeņa reljefa uzlabošana(tā, lai arī būtu par trenažieru zāli nevis, kaut kādu murgu :/ )

Domubiedros @ draugiem.lv ir tāda problēma cilvēkiem, ka viņi visi triec sevī visādus sūdus un pirmo, ko iesaka tie ir visnedažādākie proteīni vai vēltrakāki sūdi. Kaut gan it kā jau arī var taisīt dabīgus proteīnkokteiļus, bet viņi iesaka visdažādākos pulverus.

Edited by ImMortl
Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt filmu par bodybuolding'u kuru noskatoties var uzzināt daudz lietu! ;)

Filmas nosaukums: I Want to Look Like That Guy

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Ir kāda latviešu lapa bodybuildingam? Vai arī kāds man pateiks, kā angliski būs ķermeņa reljefa uzlabošana(tā, lai arī būtu par trenažieru zāli nevis, kaut kādu murgu :/ )

Domubiedros @ draugiem.lv ir tāda problēma cilvēkiem, ka viņi visi triec sevī visādus sūdus un pirmo, ko iesaka tie ir visnedažādākie proteīni vai vēltrakāki sūdi. Kaut gan it kā jau arī var taisīt dabīgus proteīnkokteiļus, bet viņi iesaka visdažādākos pulverus.

visu jau gan nevajadzētu taisīt ar vienu atkārtojumu skaitu, jo, piemēram, kājas (quads), kuras ir pieradušas pie ilgtermiņa slodzes, būtu jātaisa ar lielāku atkārtojumu skaitu, teiksim 15-20, atkarībā no spējām un svara. ļoti grūti kautko ieteikt, jo tev pašam ir jāskatās un jājūt, kā tavs ķermenis reaģē uz attiecīgiem vingrojumiem un atkārtojumu skaitu.

lai atbrīvotos no liekajiem taukiem (zināmās robežās, protams), ļoti labi būtu no rītiem braukt ar riteni vai skriet kādas 30-50min. Abus divus jādara lēnā tempā, citādāk vairāk dedzināsi muskuļus.

un, kad tu vēlies izdzīt tīrāku reljefu, tad viennozīmīgi IR jāseko tam, ko tu apēd.

Link to comment
Share on other sites

Paņem vienu bundžu ar kādu pulveri, kas domāts reljefam. Nevajadzētu būt problēmām. Un nekādu dižo ļaunumu Tev nenodarīs. Tik iesaku ņemt maksimāli prastu pulveri - neskaties uz garšām, jo garšīgie 99% ir riktīgi mēsli, kas domāti priekš wannabe cilvēkiem..

Un no programmas, paņem ar bik mazāku svaru, bet uz vairāk piegājieniem. Pasvīsti nedaudz vairāk. :)

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...