Jump to content
GIGN Forum

Vai Tas Ir Normali?


eizens
 Share

Recommended Posts

:meele: un ari kā klucis. Labāk met to sūdu ārā :lolza:

Bet roku pieliekot klat pie procesora nav nemaz tik karsti!!

Varetu but problema ar kaut kadu temperaturas noteiksanu,jo vnk ta parak es nejutu nekadus lagus vai ka,vienigi pedeja laika mazliet mw 2 ir sacis lagot!

Link to comment
Share on other sites

ieteiktu parshut biosu, iespejams tas gljukus raada, kaa arii noteikti notiri proci no sakaltushas termopastas, un kuleri iztiri sasmere visu pa jaunu un aiziet, visam vajadzetu but normali..

neuznjemos nekadu atbildibu par bojajumiem!

Link to comment
Share on other sites

Nu es biju atveris vala kasti ,nonemu ventilatoru ar radiatoru,viss tiri labi izskatijas!

Parshut biosu ,ka tas ir ?

''nevaig overclockot proci.''

Neko neesmu overclokojis ,un cakarejies ap proci,vnk vienu dienu kad vajadzeja atver biosu ,vins izmeta Cpu temperature error.

Un btw ja procim butu 100 gradi vinam nevajadzetu automatiski izslegties?

Edited by eizens
Link to comment
Share on other sites

PSU ir normāls, labi dzesē? Tīrījis esi?

vsp vinu neesmu tirijis ,bus japaskatas un japatira!!!

P.S.

Manam procesoram nav 104 gradi!!! to es zinu 100 % ,kaut kads gluks ,bet ka no vina tik vala?

Edited by eizens
Link to comment
Share on other sites

eizen, tu neesi norāvis nost radiatora redeli no procesora un pēc tam uzlicis atpakaļ bez termopastas nomaiņas?

edit: izlasīju topiku, esi. noņem vēlreiz kūlera redeli, kārtīgi notīri veco pastu un uzklāj jaunu. daudz nevajag, pietiks ar 1-2 sērkociņa galviņas lieluma gabaliem. kara gadījumā vari izlīdzēties ar zobu pastu.

analgīn, man viena tante teica, ka čaiņikam biosu pašam labāk nepāršūt.

Link to comment
Share on other sites

*visu iepriekšējo postu necitējam*

vau ,Loti liels paldies tu man riktigi izpalidzeji,jo sen atpakal es biju cakarejis to cpu ,nu domaju tirit datoru un gribeju nonemt radiatoru ,bet nesanaca ,un laikam tada veida man nonemas ta termopasta!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...