Jump to content
GIGN Forum

Labaakie Pasaules Cs'eri


slow hands
 Share

Recommended Posts

taada visiem zinama lapa kaa gotfrag.com publiceejusi savu pasaules labaako counter - strike speeleetaaju top15 smile.gif siikaaku infu skatiit te http://baltgames.lv/v2/news/1956/. ja kaadam nav tuva krievu valoda, tad rakstiits tur nekas taads paaraak svariigs nav, tikai tas, ka tas ir pashu gotfrag.com izveidots tops un atskiras no citiem pasaules topiem. laikam, par noteicosho kriteeriju shaa topa izveidaa bija tas, kaa speeleetaajs indiviaali ir paliidzeejis komandai un kaa iespaidojis kopeejo komandas rezultaatu (interesanta pieeja). mans favoriits GoodFella no 4Kings ir 12. vietaa smile.gif veel man patiik Snajdan, btw, abi ir zviedri smile.gif

P.S. nezinu vai pareizi iztulkoju, jo krievu valodu esmu maaciijies tikai 3 gadus + lielaako dalju krievu valodas stundu pavadiiju datrosalonaa smile.gif

P.S.S. vai shajaa topaa ir kaads no juusu miilaakajiem cs speeleetajiem? (ja taads jums vispaar ir) smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

no tiem kēksiem man patika pāris fRoDa triki ar awp un man vienmēr ir paticis XeqtR niks. Tas džeks rullē. Kaut kad agrāk baigi rambo un Potti patika, bet tagad kaut kā...

a tas stulbais spawn man vienmēr ir besījis.

p.s.

taps tiešām nav sad.gif

Katrā ziņā mans favorīts Latvijas cseru vidū. Viennozīmīgi.

Link to comment
Share on other sites

kaut esi pa kaadu no vinie buutu dzirdwwjis

kas tur ko dzirdeet, dazreiz pasties kaadu no jaunaakajiem muuvikiem, palasi kaut kaadas intervijas, pasties kaadu turniiru pa HLTV smile.gif par nevienu no viniem es nefanoju, neskatos tur 5 demkas dienaa un neanalizeeju vinu speeles stilu ( bet varbuut vajadzeetu? smile.gif ), vienkaarshi esmu redzeejis dazas speeles ar GoodFella un Snajdan liidzdaliibu un man tiiri labi patika kaa vini speelee. diez cik h dienaa tie labaakie speeleetaaji speelee cs, kaa juus domaajiet?

Link to comment
Share on other sites

esmu biezhi skatijies spelees pa hltv vai arii demkas failos...

un pietam ljoti daudz un ljoti biezhi, mans top15 buutu savaadaaks:

1. walle

2. frod

3. method

4. shaguar

5. spawn

6. snajdan

7. lex

8. xeqtr

9. storm

10. cogu

11. rambo

12. element

13. ksharp

14. volcano

15. heaton

nu hvz vinji jau zin labaak, tur caur visaadaam hujnjaam reekjina, bet nu es domaaju, ka shaadi buutu objektiivaak, bet nu cik objektiivi var buut 1na cilveeka viedoklis happy.gif

vispaar ieteiktu noskatiities kaadu demku ar "walles"(NiP) speeli vnk unikaali smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kas tur ko dzirdeet, dazreiz pasties kaadu no jaunaakajiem muuvikiem, palasi kaut kaadas intervijas, pasties kaadu turniiru pa HLTV smile.gif par nevienu no viniem es nefanoju, neskatos tur 5 demkas dienaa un neanalizeeju vinu speeles stilu ( bet varbuut vajadzeetu? smile.gif ), vienkaarshi esmu redzeejis dazas speeles ar GoodFella un Snajdan liidzdaliibu un man tiiri labi patika kaa vini speelee. diez cik h dienaa tie labaakie speeleetaaji speelee cs, kaa juus domaajiet?

dzirdeeju ka vini nav atkariigi pietiekot ar 2-3 stundaam

(mosh kluudos) jo beigaas jau seez aknaas tas cs

Link to comment
Share on other sites

ielikshu paaris linkus ar top speeleetaaju muuvikiem, nez cik nu vini jauni vai veci, ja godiigi daudzus pats nemaz neesmu redzeejis, bet ja ir veelme varat novilkt kaadu paariiti smile.gif

SpawN Allmighty

fRoD Clairvoyant

XeqtR: I don't play

walle - Tiffany Twisted

HeatoN - The one and Only 2

XeqtR - Master Of the Game

no peedeejaa linka buus mazs aatrums, jo tas ir aarzemju, pareejie linki ir pashmaaju smile.gif

P.S. ja gribat to pedeejo nolaadeet, tad tur taa download poga ir apkasheejaa labajaa struurii, uzspiediet un tad izleks veel viens logs un tad tur spiediet uz taa download linka (uz taa kur nevajag regoties, lai nolaadeetu), bet to jau juus pashi saprastu smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

noskatiijos to fRoD muuviku, nu tiiri labs vai ziniet smile.gif unikaalie gaajieni ar AWP bija baigi labie. btw, es kaut kur lasiiju, ka agraak, kad 1.5 visi speeleeja, tad ar awp baigi labi maaceeja riikoties taads Johnny R. no mouz laikam vinsh bija, nezinu vai tagad vinsh veel speelee... gadienaa kaadam nav kkaadas filminas ar to Johnny R.? vareetu kaut kaa pa mirc paarsuutiit smile.gif

no vienas intervijas:

Most people know Johnny.R by your incredible awp skill, how do you face your fans when they ask about questions about how to handle awp well or something like that?

I played A LOT of awp_map when i started Counter-Strike and so awp got my favourite weapon. I always played the AWP positions in all of my clans. The only tips i can give is practise a lot and keep to your own style. If you like some other weapon more stick to it and don''t switch to AWP because someone else likes to use it.

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...