Jump to content
GIGN Forum

Mazs Jautājums!


aM`
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi!

Īsti nezināju kur šo iedirst tapēc rakstu spam'ā

Tātad jautājums ir sekojoš un viegls!

Vai pastāv tāda iespēja ka 2iem atsevišķiem cilvēkiem varētu būt vienādas IP adreses?

Jo vnk es kko nesaprotu daudzos serveros uz savu jauno IP dabuju unbanus, bet tagad kad ilgi neesmu tur spēlējis gribu ieiet uzspēlēt un volā pēkšņi atkal jauni bani!

Ir tāda iespēja vai nav? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

tas ir iespeejams arii tad ja tavs ISP lietotaajiem pieshkjir ieksheejo IP adresi. uzej uz START -> RUN -> ieraxti cmd un enter -> uzraxti ipconfig un nokopee IP adresi kas tur uzraadiita -> iekopee sheit to adresi ;)

Link to comment
Share on other sites

To visu es saprotu un zinu ko jūs man stāstāt..

Vnk prasu tā, tapēc kad man ir statiskā IP adrese!

Un velns sazin kur man pēkšņi rodas jauni bani!

Un daķi vienīgais izmantoju es.. tapēc es arī jautāju jums vai tas ir iespējams.. dinamiskā IP man nav, man ir statiskā IP ar personīgo IP adresi, bet kā redzams man pēkšņi atkal kādos 3serveros kur biju dabujis unbanus ir parādījušies bani!

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

ja tev ir statiskaa IP adrese, bet ruuteris priekshaa nav, tad kaads iespeejams kameer tu guli uzliek sev tavu IP adresi (ne visi ISP izmanto MAC adreshu pieshuushanu).

nu katraa zinja aja tev ir pasha likts ruuteris, tad ir iespeejamiba ka neesi vinju nokonfigureejsi pareizi (tieshi wireless) un kaads nesankcioneeti zog netu ;)

shito esmu testeejis braucot pa chaka ielu, mieriigi visaa taas garuma avar kjert wireles tiiklus na haljavu un mashiina lietot netu

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

ja tev ir statiskaa IP adrese, bet ruuteris priekshaa nav, tad kaads iespeejams kameer tu guli uzliek sev tavu IP adresi (ne visi ISP izmanto MAC adreshu pieshuushanu).

Bet lieta ka ir rūteris!

;)

Un rūteri lika meisteri!

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...