Jump to content
GIGN Forum

Another Scam?


eziic
 Share

Recommended Posts

Mail: Sveiki! Interesēja vai jūsu auto ir iespēja īrēt ar izpirkuma tiesībām?

Čoms: Par kādiem cipariem un termiņiem ir runa?

Mail: Būsim reāli, slēdzam savstarpēju līgumu uz gadu un katru mēnesi 100Ls. Iemaksāju kaut rīt 150Ls.

Čoms: Kas tas par līgumu? Kā būtu, ja viss notiktu caur banku? Ir dzirdēti šāda veida čakarēšanas gadījumi.

Mail: Nu manās interesēs nav čakarēt, bet tāpēc piedāvāju ko reāli varu maksāt, neeju galējībās. Caur banku jau vajadzēs oficiālu darbu, a man ir aploksne tik, tāpēc ko varu to daru.

Čoms: Un kur garantija, ka kādā jaukā mēnesī šie maksājumi nepazudīs? Un kad notiek pārrakstīšana?

Mail: Līgumā tas viss būs atrunāts, ka jūs esat kā īpašnieks un es kā turētājs. Tur ir arī visi mani pienākumi. Un arī tas tiek atrunāts, ka kā auto tiek atmaksāts tā pāriet manā īpašumā. Un jebkur tas ir līgums, tam ir juridisks spēks. Tas ir tā godīgi, lai abiem ir kāda garantija. Jo uz goda vārda šodien nevar paļauties.

Čoms: Painteresēšos par to visu sīkāk un tad domāsim tālāk.

Mail: Ja vari, lūdzu līdz vakaram dod ziņu, lai zinu ar ko rēķināties. Tādu līgumu vienmēr taisa auto nomas, līdzīgu.

Sooou, WTF? :)

Link to comment
Share on other sites

šādu darījumu par ar pazīstamu neieteiktu veikt :D vienmēr kaut kā sanāk palikt zaudētājos ... vismaz ja piekrīti šādam darījumam, tad liec uzcenojumu tāpat kā to dara banka, kad aizņemies naudu... un ja cilvēks piekrīt bez ierunām, tad vajag izvērtēt, vai tas darījums nebūs vienpusējs...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...