Jump to content
GIGN Forum

Interesanti Gan!


aM`
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nu access dabuja un pie draugiem e-peni atrādija! Jāņem nost tagad, jo šitādu "shitu" atļaut tomēr nevar un piedot. Ja tas būtu vecs admins, kas tiešām jau gadus 3-5 sēž par adminu un tomēr vienreiz nogrēkojis ok, bet tiko iedotas tiesības un šitā?

Link to comment
Share on other sites

macho, vai tad tas nebiji tu, kurs teica, ka ir vienalga, kas notiek ar gign cs serveri/iem un par acc neinteresejoties? par sho gadijumu neviemam netaisos neko paskaidrot! nevajag mani? nem nost acc! nevienam neiesu luugties! :thumbsup:

P.S. paldies tiem, kuri mani atbalsta! bus japieraksta uz lapinjas niki, lai atceros :superlol: bet paareejie varat iet dirst! :)

Link to comment
Share on other sites

Tu, gudrais jonathan, nesaprati pareizi! Shiem baniem nav nekada sakara ar macho teikto!

Es vienkarshi uzdevu retorisku jautajumu! Ko tad vins te dara, ja vinjam neinteresee!? Un arii shis ir retorisks jautajums...

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Labi, ka taads admins muusu rindaas vairs nebuus! Nesaprotu, nafig tu vispaar te kaadam piesienies ar saviem re"K"toriskajiem jautaajumiem, taa vietaa, lai izskaidrotu savu riiciibu... Bet, aij, lai nu paliek!

Link to comment
Share on other sites

akec, būtu bijis labāk, ja Tu vispār nebūtu neko rakstījis, jo kaut cik normāla paskaidrojuma vietā Tu vienkārši parādīji, kāds krāns esi. Būtu paklusējis un pēc laiciņa atvainojies, bet nē...

Otra lieta - access pietikumu rakstīji Tu pats, tādēļ, palabošu - mums Tu nebiji vajadzīgs, Tev bijām vajadzīgi mēs, proti, gigns. Pats savu iespēju diezgan ātri noraki.

Man ir vienalga, kāds šajā sakarā būs rezultāts - tiks dauzīta klaviatūra, tiks bērtas asaras vai sekos domas par pašnāvību, bet nu, vecīt, pat es, nesekojot nekam daudz līdzi, esmu daļēji vīlies tevī, jo pēc pieteikuma nospriedu, ka esi sakarīgs cilvēks.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

mums Tu nebiji vajadzīgs, Tev bijām vajadzīgi mēs, proti, gigns. Pats savu iespēju diezgan ātri noraki.

Man ir vienalga, kāds šajā sakarā būs rezultāts - tiks dauzīta klaviatūra, tiks bērtas asaras vai sekos domas par pašnāvību, bet nu, vecīt, pat es, nesekojot nekam daudz līdzi, esmu daļēji vīlies tevī, jo pēc pieteikuma nospriedu, ka esi sakarīgs cilvēks.

Un kaads tad es esmu kraans? Vajag mazak par kraaniem domaat!

Baigi gudrs liecies? Es jau nezinu, kur tu liecies, bet gadijumaa neesi izgajis kaut kaadus kursus "no stulbaaka par gudraaku" ? Kaa tev skjiet - admini vajadzigi gignam vai gigns adminiem? Izskataas, ka kursos slikti gaajis!

Un es ljoti ceru, ka tu nedauzisi klaviaturu un neraudaasi, ja man tiks nonemtas tiesibas. Vispaar jau chalji neraud, chalji beedaajas, bet nu es domaaju, ka tev to vareshu piedot, jo to bus ljoti gruti pardzivot... Es ceru, ka es uzrakstiju pietiekami stulbi, lai tava stulbaa smadzene saprastu manu stulbo tekstu..

Link to comment
Share on other sites

:lol: Ieej google.lv un ieraksti "rektorisks", varbuut sapratiisi... ;)

Es domaaju, ka pat macho zin, ka retorisks raksta bez 'k' burta.

Varbut pats ierakst google.lv: retorisks jautajums ???

es citeeshu, ko Dr. Pain ir teicis: rektorisks, ka es tev saku REKTORISKS. Taads jautaajums: vai "reKtorisks jautaajums" ir taads, kuru vareetu uzdot rektors?

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Baigi gudrs liecies? Es jau nezinu, kur tu liecies, bet gadijumaa neesi izgajis kaut kaadus kursus "no stulbaaka par gudraaku" ? Kaa tev skjiet - admini vajadzigi gignam vai gigns adminiem? Izskataas, ka kursos slikti gaajis!

Un es ljoti ceru, ka tu nedauzisi klaviaturu un neraudaasi, ja man tiks nonemtas tiesibas. Vispaar jau chalji neraud, chalji beedaajas, bet nu es domaaju, ka tev to vareshu piedot, jo to bus ljoti gruti pardzivot... Es ceru, ka es uzrakstiju pietiekami stulbi, lai tava stulbaa smadzene saprastu manu stulbo tekstu..

Vecīt, sāc domāt nedaudz pozitīvāk. ;)

Link to comment
Share on other sites

lmfao

btw, kaads nemaak polju valodu? :)

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by admin Ojciec.

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-skill.xpag.pl

[AMXBANS] Reason: '" "wstaw foty na http://cs-skill.xpag.pl " '

[AMXBANS] Length: 'permanently'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:18380255'

[AMXBANS] Your IP: '89.240.249.250'

[AMXBANS] ========================================

Link to comment
Share on other sites

lmfao

btw, kaads nemaak polju valodu? :)

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by admin Ojciec.

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-skill.xpag.pl

[AMXBANS] Reason: '" "wstaw foty na http://cs-skill.xpag.pl " '

[AMXBANS] Length: 'permanently'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:18380255'

[AMXBANS] Your IP: '89.240.249.250'

[AMXBANS] ========================================

Kāds sakars šim ar šo topiku? :D

Laikam esi banots lai tu apmeklē mājaslapu :D

Link to comment
Share on other sites

lmfao

btw, kaads nemaak polju valodu? :)

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] Banned by admin Ojciec.

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-skill.xpag.pl

[AMXBANS] Reason: '" "wstaw foty na http://cs-skill.xpag.pl " '

[AMXBANS] Length: 'permanently'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:18380255'

[AMXBANS] Your IP: '89.240.249.250'

[AMXBANS] ========================================

apskaties vai cs'a mapiitee nav bildiite uznjemta no servera :) iemeslaa rakstits, lai tu ievieto bildi majas lapaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...