Jump to content
GIGN Forum

Interesanti Gan!


aM`
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 52263

| ADMINS: akec

| NOBANOTAIS NIKS: Chiepina*

| NOBANOTAA IP: 87.110.68.44

| IEMESLS: love

| UZLIKTS: 16.05.2010 03:21

| Uzlikts pirms 10 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/52263

Dīvaini gan akec! dzērumā piedraudot ka uzliksi banu viņai un viņa atbildot lai liek! uzreiz seko perm bans!

Tev ir ko piebilst??? access nav domāts savām vajadzībām un izpriecām, bet gan lai nobanotu čīterus or smth like that!

Un atkārtots bans! :S

| BANA ID: 52264

| ADMINS: akec

| NOBANOTAIS NIKS: Chiepina*

| NOBANOTAA IP: 87.110.68.44

| IEMESLS: zabej

| UZLIKTS: 16.05.2010 03:37

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/52264

kas tie par iemesliem paskaidro! :)

Edit0rz: tas tā nevar palikt kad dzērumā liek banu kuram grib un kuram pagadās!!!

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jā tam es piekrītu vakar vakarā arī tanī mirklī biju serverī, Akec ienāk uzliek banu un automātiski iziet no servera. Kautgan tieši tanī mirklī bija cilvēks kuram bija [].

Njaa laikam Akec tiešām nesaprot ko viņš dara. :axe:

Link to comment
Share on other sites

Tas jau vairs nav nopietni. Visu cienju Akecam par padariito GIGNa labaa, atceros vinju kopsh pirmsaakumiem, kad saaku sheit speeleet, bet shis gadiijums nekam neder. Kam veel ir jaanotiek, lai adminam nonjemtu tiesiibas? Kad vinjsh rakstiija pieteikumu, biju ar abaam rokaam par, jo man patiik vecie krabji, lai arii pats esmu sameeraa svaigs gurkis.

Arii man dzeerumaa ir niezeejushi pirkti kaadam perdelim kaut ko izdariit, bet sliktaakajaa gadiijuma tas ir aprobezhojies ar votemap uz he_dodgeball2.

Uzskatu, ka shoreiz tieshaam var izdariit iznjeemumu un piedot, jo chalis nav nekaads jaunais kraaninja garinaataajs, bet turpmaak gan vajadzeetu pienjemt bargaakus sodus pret shaadaam adminu riiciibaam.

Kili kili, visi zili!

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Arii man dzeerumaa ir niezeejushi pirkti kaadam perdelim kaut ko izdariit, bet sliktaakajaa gadiijuma tas ir aprobezhojies ar votemap uz he_dodgeball2.

Uzskatu, ka shoreiz tieshaam var izdariit iznjeemumu un piedot, jo chalis nav nekaads jaunais kraaninja garinaataajs, bet turpmaak gan vajadzeetu pienjemt bargaakus sodus pret shaadaam adminu riiciibaam.

Kili kili, visi zili!

:thumbsup:

Protams kam gan negadaas, bet kur garantija, kad kautkas taads neatkaartosies. :)

Lai nedaudz nopietnaak un atbildiigaak izmanto savu acc.. nevis bano visus pa labi, pa kreisi. :)

Edited by Chiepina
Link to comment
Share on other sites

:)

Lai nedaudz nopietnaak un atbildiigaak izmanto savu acc.. nevis bano visus pa labi, pa kreisi. :)

Chiepinj, kaa jau ieprieksheejaa postaa mineeju - ja atkaartosies, tad buus bargaaks sods. Nevajag tachu atbildeet uz katru postu. Ja Akecam ir galva uz pleciem, tad viss buus ok, ja nee - tad arii domaasim taalaak, lielie admini pienjems meerus.

Bet Tev iesaku audzeet muskuljus, skatos, ka peedeejaa laikaa biciitis ir piebriedis :D Malacis, kokteilis no manis :)

Link to comment
Share on other sites

te liekas sakariigaak taas tiesiibas tomeer nonjemt, jo pa sho laiku, kopsh akecs ir atguvis/ieguvis tiesiibas, neko spiidoshu no vinja puses ar tiesiibu lietoshanu nav naacies dzirdeet/redzeet.

Link to comment
Share on other sites

Nē, interesantākais ir tas, ka viņš te reāli nemaz neapgrozās. Un sūdzība par viņu bija jau nedēļu iepriekš, tāpēc te ar vēl vienu neies cauri.

EDIT: izskatās gan, ka lasa šo topiku.

Link to comment
Share on other sites

Švaki vai, es ar viņu pēctam pat vēl pa skype runāju, bet vienīgie vārdi ko no viņa es dzirdēju kad man zobus izsitīšot! :/

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

kopš kura laika dzērums ir vainu mīkstnoš apstāklis ?!tas ir vainu pastiprinošs!!

Bet esmu par to lai akec saglabā acc, par mani jau arī sākuma bija daudz sūdzību!! :khehehe:

Bet tagad tā pamazāk! Vienīgi nepatīk tā attieksme, ka neliekas ne zinis par sevis ievārīto putru!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...