Jump to content
GIGN Forum

Eu vajadzeetu saskrieties


!G! >>Orc
 Share

Recommended Posts

Blasterz a ko tu domaa bez alkahola ? tas jau vairs nebuus tuss. Visi seedees pa stuuriem un neko neuzsaaks. Vajag drosmei, lai var saakt taisiit kaadu kustiibu un tuseet. Taads ir man viedokelis.

Link to comment
Share on other sites

Vot kas bija reaali tas bija apollo tusa ta pirts. Tur vareeja reali atpuusties tikai cik man radiomix teica tgad vinja parak leta nebija... sad.gif ta pirts pie bernu pasaules nekada ipasha nav bet zato leeta... tur pat baseina nav tikai dushas sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ok tad nav ko dirsties nnemam to pirti ko deus mums piedaavaa. jaasaak biidiit taa lita savaadaak te tikai striidi. Nu taa savaacamies challi no 16-99 gadiem. visi kas ir gatavi braukt suutat man privaato mesage lai es varu sastaadiit sarakstu un cik katram buus jaapikko. Tad kad buus savaakta normaala tauta tad arii pazinnossu par izmaksaam.

Link to comment
Share on other sites

pirms njem pirti uzzini cik cilveeki buus (teiksim man izlaidumaa bija baigi laba pirts uz valdemaara ielas (blakus 4F)) - tajaa vareetu... taa patieshaam buutu ok

bet tad tieshaam jaauzzin cik cilveeku buus... (mosh gign.lv ielikt voutingu?)

Link to comment
Share on other sites

ha ha ha ... labie noteikumi...

iebaaziishu aciis tos dazhiem labiem....

bet nu ok... ar dazhiem (ljoti maz) iznjeemumiem vareetu arii 15-gadiigo kaadu panjemt. Man te paariitis ir labi zinaami smile.gif

ak un jaa... pieraksti mani arii.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...