Jump to content
GIGN Forum

Pioneer


desgor
 Share

Recommended Posts

Sveicināti. Lieta sekojoša -

Mašīnā pioneer maģis stāv iekšā, un pēdējā laikā šis sācis 10 reizes pīkstēt ik pa laiciņam. Diemžēl modeli es jums nenosakušu, jo pirkts Latgalītē :khehehe: Purniņš gan jau nav orģinālais.

+

Tad kad liku klāt, AUDI mašīnām ir tāda patizla sistēma, ka uz orģinālajiem maģiem iet tikai viena ieeja uz visām tumbām (priekša,pakaļa) bet liekot klāt jauno maģīti (cik jau nu jauno) atradu tikai vienu štekeri. Pie elektriķiem nav vēlmes doties, varbūt var sataisīt manuāli?

Link to comment
Share on other sites

izrave magji ara un samekle kadu uzlimi, uz tas ganjau ka bus kadi cipari ko iesist gulee..

ja tev ir eiropas shtekeris (tads melns ~10 vadi) tad noperc otru pusi (~3ls) un atrodi kadu kas kko saprot vairak par tevi, un vairak par seetaa dzivojosho kolju, kurs jaunibas dienas shkjunejis zhiguli :)

tev tur kkas sapists vados ir, jabut 2x4 vadi aka katrai tumbai gan + gan - ja ir tikai 4 vadi tad tas nozimee ka minus ir bundza aka mashinas korpus (slikti, nekvalitativa skanja

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav sapists, un nemaz nevarētu būt, ņemot vērā, ka ar mašīnu 3 gadus pa vāciju pārvietojies pensionārs.

Es vēlreiz saku, Orģinālajam tikai viens štiks bijis, uz visām četrām tumbām. Nekas īpašš, bet nu, foršāk jau stereo klausīties :) Štekeri ir eiropas, melnie kantainie.

Kaimiņu koļam es nemaz paskatīties nedotu, norautu, aprautu, izrautu, sarautu un vēl tik ko neizdarītu :D

Labi, jasņaks, close.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...