Jump to content
GIGN Forum

Video Projektori


icecube
 Share

Recommended Posts

Interesējos par video projektoriem. Konkrētāk, par LCD projektoriem. Mani interesē personīgie piedzīvojumi ar šiem zvēriem. Precīzāk, cik labi kalpo, kā attēlo bildes, detaļas utt. Ieteikumi, kādu izvēlēties, arī der. Skatos uz lēto galu ~350ls. Cik iečekoju, lai arī crt ir salīdzinoši krutāki, man ļoti negribas pisties ar viņiem. Par izmēru/kantainumu jau vienalga, bet viņi arī neglīti ir ļoti. Galvenais ir, ka ar viņiem, cik sapratu, ir baigais čakars. True? Ja nav tik traki, tad varētu paņemt kādu dārgāku, lai 10k stundas kalpo.

Vēl interesē, vai, ja es uz kompja varu 1080p video atskaņot bez aizķeršanās, vai uz projektora viņš neķersies. It kā jau nevajadzētu, bet īsti neatradu infu par to.

Vēl man ļoti interesē, kā ir ar tiem attēla izmēriem. Ja specos rakstīts 800x600, cik liels viņš uz sienas būs?

That is all.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Projektors tikai projicē, ko tam padod. Tam ir vienalga, cik tur pikseļi un FPS, tas tikai parāda un neko nebremzē.

800x600 uz sienas būs tik liels... cik tālu no sienas būs projektors. Pie pašas lēcas dabūsi 4x3 cm, uz kaimiņa sienas 40x30 m.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...