Jump to content
GIGN Forum

Tiesības Kā Spēļmantiņa.


safazaurs
 Share

Recommended Posts

Hello.

Sākšu ar uzdirsienu akecam, principā, ir diagnozes, ko varētu novelt uz šo cilvēku, bet tā jau nav dabas vaina, ka tik debīli gēni (diezin kur tie gēni radušies? )

Par situāciju, es ar ban1 (mazo Mārīti, tas, kas purvā dzīvo) runājam par ikdienišķām lietām ikdienišķā sarunvalodā, ko uz katra stūra no 13 gadīga puņķa līdz pat vecam onkam var dzirdēt...

Jaukais admins akecs man uzliek blind skrīnu, tā ka tipa nekas nav noticis?

Kur ir ar konkrētu punktu pamatota rīcība, kādos gadījumos liek blindu?

Ta, ka es viņu nosaucu par dauni neatspēko viņa rīcību.

EDIT: Jā, un Tu man riebies!

Edited by safazaurs
Link to comment
Share on other sites

Par daudz muti virini! Tas, ka es Tev ieliku ANTI topikaa, kur rakstiji, lai iegutu acc, nedod Tev tiesibas lamaties! Un nebiju vienigais no adminiem, kurs Tev gribeja uzlikt ban! Es vel sakodu zobus un banu uzliku uz 10min, nevis 1000 :(

veel kas ??

Link to comment
Share on other sites

lol? Man Tavs anti ir tāpat kā validola pudelīte. Nedz man nagi stiepjas,nedz kas cits.

Vienīgais no adminiem? Man ir pilnīgi pajāt par Tavu banu, liec kaut vai miljons gadu, man tā pati tas viss neinteresē. Tagad tipa esi nevainīgs?

Galvenais, ka esi tirliņš, kam tiesības ir kā 17 gados krānu pagarināt interneta vidē, Tu neatšķiries ne no viena, vienīgi ar savām debīlajām rīcībām, ko Tu dari. Gribi atspēkot sevi, likuma punktus uz galda, tad arī var runāt tālāk.

lol? Es vismaz māku latviešu valodu, to arī lietoju.

Link to comment
Share on other sites

safozaur,tas sāk palikt pārāk bērnišķīgi! Pirms tam tu vispar forumā neuzturējies un tagad tēlo ,baigo pareizo...

Ko Tu ar šito gribi panākt? Parādīt cik tu pareizs esi? aij aij aij :))

P.s. Vakarā uzkapāsim CS? :)

Link to comment
Share on other sites

joni, pa čatu notika, principā, tam nav nozīmes. Bet lietas būtība, ka tiesības izmanto kaut kādu sūdu dzīšanā un nelietīgās izdarībās. Es kašķējos tad, kad man ir taisnība, lai arī kādu es nosauktu rupjāk, lietas būtību un pamatideju tas nemaina, varbūt vienīgi to, kā es to pasniedzu.

spankyed, viņš varēja mani nobanot mūžīgi, 1000min, šeit vairs nav runa par to, kāds ir soda mērs, bet par tiesību lietojumu...

Es arī nemaz necenšos uzturēties, tikai aizstāvu savas intereses, varbūt kāda cita ar (tik pēc laika).

Es neesmu nedz pareizs, nedz nepareizs, dzīvoju tā kā gribu. Viss ir elastīgs.

P.s Nav problēmu, bet tikai tad, kad zinības galvā būšu iedabūjis.

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu te tagad puuut ziloni no nekaa??? Tu serveri par daudz lamaajies, tad attiecigi arii riikojos !!!! Mans pienakums ir uzturet kartibu serverii un to es arii dariiju! Gag sajaa situacijaa nebutu palidzejis, zinot Tavas turpmakas ricibas no citam situacijam (un gag komandas man nemaz nav)... Tagad centies man tikai ieriebt, jo es Tev nepatiiku, kaut gan mani dzivee nepazisti!!

Jaa, es vareeju izslegt chatu, ja man nepatik visu laiku lasiit, ko Tu kaa mazs ziidainis visu laiku lej, bet acc nav lai man no ta butu labaak, bet gan, lai serverii butu zinaama kartiiba!

Staigaa taalaak!

EDIT: atvainojos, ka neizmantoju garumziimes - saplisushas.. kad bus brivaks laicins, tad apskatisos, kas par problemu.

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Iemācies rīkoties ar tiesībām, par lamāšanos un banu nav runas, auns!

Par atkārtotu flamu tiksi pie wārnām.

Ja mani kāds nosauktu par dauni es atbrīvotu no spēlēšanas uz kādu pus dienu stabili.

Un kad tu viņu nosauci par dauni pirms blinda vai pēc ?

Link to comment
Share on other sites

a par ko ta blind vispār bija? Redzēju tikai tik daudz cik ienācu un jau gāja vaļā.

kas attiecas uz ban1, vakar no manis viņš arī norāva banu 1000min par mutes palaišanu tieši pēc tevis tā kā pieļauju safa bez vainas tu šajā gadijumā neesi.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga no demo, ja neredzēs no pirmās personas? Redzēs, bet neredzēs aklo laiku.

Ja es zinātu par ko bija, tad jau es te nemaz nebūtu, bet ja tas ir nepamatoti, tad nav labi.

Mums ar ban1 bija konstruktīva saruna, tāpat kā pa skaipu runājot, principā nekas tāds, par ko vajadzētu aizsvilties, uzlikt banu vai tamlīdzīgi, vienīgi kādam pirksti niezēja, lai uzrakstītu maģisko rindiņu.

Kāda jēga no tā, ka es viņam privātajā uzrakstu visu, ko domāju? Čalis paņems čipšus un iesmies par to.

Link to comment
Share on other sites

Blind bija par to, ka "tavaa sarunaa ar ban1" tiku iesaistits es un nodirsts.. Pec blinda tu mani nosauci par dauni + vel kaut kas un tad es vienkarsi neiztureju un uz paris minutem nobanoju.. Blind vieta butu izvelejies gag, ja man tads butu, un nogagojis Jus abus! Blind nav nekas trakaaks par ban vai kick! Ja es Tev butu uzlicis gag, tad Tu ari rakstitu sudzibu? Tas ir retorisks jautajums! Es nemaz nebiju skarbs.

EDIT: varbut ari taisniba, ka blind bija nevietaa, tacu es nenotureejos un ban vel par to neliku...

Edited by akec
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau blindam nav nekādas saistības ne ar kick, ne ar gag, tā kā tas bija galīgi nevietā. Bet pašā pamatā safa pats vainīgs, izrādot necieņu pret cilvēku diršoties serverī (es ar tur biju, neko jauku neredzēju) un vēl topika sākumā raisot tēmu par viņa gēniem, kas liek manīt uzdirsienus par vecākiem un līdz ar to, diezgan pelnīti cilvēku varētu atpūtināt uz mēnesi.

Vai es neizskaidroju taisnību?

Link to comment
Share on other sites

Manā skatījumā, blind vispār nav piemērojams kā soda veids spēlētājiem. Tā ir vairāk vai mazāk fun fīča adminu savstarpējai jautrībai. Un arī tikai tad, ja esi labos draugos ar adminu, kuru blindo...zinot to, ka tūlīt pats būsi akls no viņs puses. Akec, nākamreiz vienkārši iedod banu(ja kiks nelīdz) par diršanu uz pāris stundām un that's all!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...