Jump to content
GIGN Forum

Lumpy


Recommended Posts

Nu tad čau!

Sākšu ar to, ka mani sauc Ulvis, man ir 21 gads. Pašlaik esmu bezdarbnieks, haļavšiks u.tml. Esmu no Jelgavas. Agrāk nodarbojos ar šo to no cīņas sporta, kāda svara pacilāšanas un tautas dejām, tagad, veselības dēļ, palikušas vien tautas dejas. Dejoju TDA "Jaunība," ja nu kādam interesē. :) Esmu draudzīgs, pozitīvs tēls, taču tai pat laikā, neslēpšu faktu, ka esmu nacionālists. Varu vien pateikt, ka neesmu agresīvs [ne fiziski, ne morāli]. :D

Kopumā war3 spēlēju no 2004. gada beigām, gan jau daudzi mani zinās no NG..

Adminēšanas pieredze arī ir vairāku gadu garumā. Var minēt to pašu NG un pāris projektus pēc NG sabrukšanas. Varu vien piebilst, ka 1 no tiem projektiem jau izjuka [Lahid], otrā no ACC atteicos, jo tomēr servera patstāvīgo spēlētāju vecums ir ap 14 gadiem, secinājumus izdariet paši.

Vēlos acc, jo gadās, kad adminu nav serverī un notiek kādas cūcības. No sevis varu galvot, ka viss būs kārtībā. l1nk1n atsūtīja linku - ša reģistrēju nick.

Vēlamās komandas:

xban

xgag

xkick

xtsay/csay/say - viena no šīm

xslay

xslap

xvotemap

xmap

Par komandām, domāju, ka nav jāpaskaidro, kādēļ tieši šīs komandas. Par xmap/xvotemap komandām varu vien teikt, ka esmu no tiem, kas spēlē tādu karti, kāda ir un nemainītu tās pēc saviem ieskatiem, lai man būtu jautrāk. Protams, te kāds varēs teikt, ka šie flagi ir jānopelna or something, taču vēlos jautāt, ar ko var savārīt lielākus sūdus - ar xban/xkick vai xvotemap/xmap. Turklāt, naktīs/no rītiem šī komanda ir ļoti nepieciešama, lai serverī sarastos spēlētāji Tā ka, teorētiski, tā ir pat svarīgāka par xban. Tad nu apdomājiet to lietu.

Rekomendē mani, jau iepriekš minētais, l1nk1n. Vēlējos uzrakstīt pieteikumu, kamēr šamais vēl ir LV.

Link to comment
Share on other sites

Tu nesen spele gign'a , tapec neredzu jegu vispar sim pieteikumam. Nav ta ka atbalstu/neatbalstu , vnk es uzskatu ka tu neesi pelnijis/izspelejis/ieguldijis savu laika serverim lai vispar kaut ko prasitu.

Link to comment
Share on other sites

Vēl viena lieta - spēlēju aptuveni mēnesi gignā, l1nk1n var galvot, ka neesmu no tiem, kas skraida nonstopā apkārt, turklāt spēlēju daudz. Es domāju, ka nav vērts skatīties uz to, kas ir aiz muguras, būtiskāk ir tas, kas notiek pašlaik un tuvākā/tālākā nākotnē.

ziliboba, uzrakstīju ko vajag, par pārējo ir nospļauties.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

REC no manas puses !

Galva uz pleciem ir un ir nosveerts chalis !

Par cik tik tiesham rit braucu prom uz UK, tad manaa vietaa aktiivs admins nenaaktu par ljaunu !

Pats iespeejams ari uzshaushu, ja tikshu pie normaala neta !!!

gL Lumpy aka Perkunkrust !

P.S. paarejiem ari veiksmi :D

Link to comment
Share on other sites

Par cik tik tiesham rit braucu prom uz UK, tad manaa vietaa aktiivs admins nenaaktu par ljaunu !

Pats iespeejams ari uzshaushu, ja tikshu pie normaala neta !!!

gL Lumpy aka Perkunkrust !

P.S. paarejiem ari veiksmi :D

Pilniibaa priekriitu linkinam,ka arii REC no manas puses :)

linkina vietaa vajadzes labu,aktiivu adminu!

btw linkin good luck tev @ UK, we will miss you :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tad te kaut kas būs, nebūs?

P.S.

Macho, ieskicēju vienkārši garos vilcienos to, kāds esmu. Citiem mēdz interesēt kas vairāk par tīru cs dzīvi. :)

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

kapēc lai būtu? jo pāris admini kaut ko pateica? kuri paši šeit ir jauni uz zaļi. saņemies, nospēlē šeit četrus mēnēsus un vairāk, tad vari sākt domāt kaut ko par admin tiesībām. par xmap vispār vari aizmirst ^_^

p.s. kas vispār ir Guilty?

Link to comment
Share on other sites

Pieteikums it kā nav slikts, nezinu vienīgi kāpēc vajadzēja uzsvērt to, ka esi nacionālists. Nepaveicās ar rekomendējošajiem adminiem - l1nk1n nav gluži uzticamākā persona ever un tos pārējos divus, kas te ierakstīja vispār redzu pirmo reizi :) fuji argumentu arī nesapratu.

kad uzradīsies vēl kāds cilvēks, kam būs ko pateikt, tad arī domāsim.

Link to comment
Share on other sites

:) fuji argumentu arī nesapratu.

kad uzradīsies vēl kāds cilvēks, kam būs ko pateikt, tad arī domāsim.

Cause I made a mistake ?

Cause I did smth wrong at forum sometimes ?

Pats vēl neesmu atsācis spēlēt CS @ UK, bet pēc nedēļas iegriezīšos biežāk, bet ne par to ir runa.

Lumpy kā admins būtu zelta monēta Tavā makā, jo cik redzu, tad ir sācis apjomīgu čiteru "stučīšanu" ! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...