Jump to content
GIGN Forum

Fakk


MrEgo
 Share

Recommended Posts

Man ir taad aprobleema, ka kad es uzspiezu F9, vis kaa parasti.. uzspiezu OK.. Komplitee CSG, BSP un peeksni kaa beidz BSP, taa apstaajaas.. Taalaak neiet.. Pelej kursosrs nomainaas uz taadu, itkaa kompis "domaatu" un buutu pakaaries.. taa var 30min, 1h staaveeti, un nekaa..! Man tgd ir mape ar FULLBRIGHT, jo RAD un VIS nenokompliteejas.. T.I. mapee ir 15-20 fps.. :(

Man taa ir bijis, bet pirmstam pietika ar to ka RR PC, un viss.. Tgd nesanaak.. Restarteeju, nekas.. Nevaru Complite..

Link to comment
Share on other sites

ALT + P

Ja problēmu nav, tad, iespējams tava karte ir pārāk sarežģīta un/vai pc ļoti lēns.

Man kādreiz normālas kartes (>15MB .rmf) kompilējās vairāk kā pusotru stundu.

Iesaku paskatīties, kas tev notiek, kad tā gadās: ieej task manager un paskaties vai darbojas vis.exe vai rad.exe

Ja viņi darbojas, ad tev ir tikai jāgaida.

Vēl viena iespēja ir kompilēt ar batch compiler, viņš izmanto citus datora resursus.

Link to comment
Share on other sites

Tur tā lieta, ka manam PC ir diezgan pamazs RAM (0,5GB).. Ja es atvērtu TaskManager, tad man komplitēšana apstātos(Not Respounding).. Man arī ir bijušas mapes, kuras komplitējās ilgāk par 40 minūtēm, bet parasti visilgāk komplitējās tieši RAD, jo pirmie trīs nokomplitējās +/- Maksimums 3-5minūtēs.. Bet šoreiz man šie trīs pakārās, un netiku tālāk par RAD...

P.S. Problēma atrisinājās mēginot nokomplitēt 3 stundas vēlāk.. Gan jau ka vaina bija vājajā PC.. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...