Jump to content
GIGN Forum

Cod:mw2


rusty
 Share

Recommended Posts

"jo idiotus komandas neuznem"

Eh... Doma 22 gadi taatad visu zini pukiit? Man nav tev nekas jaapieraada... it iipashi nemot veera to ka man nav kompis tur kur es maacos un maajas braukaaju dikti reti...

Link to comment
Share on other sites

Eh... Doma 22 gadi taatad visu zini pukiit? Man nav tev nekas jaapieraada... it iipashi nemot veera to ka man nav kompis tur kur es maacos un maajas braukaaju dikti reti...

ceru, ka tev skolā iemācīs loģiski domāt, gl

ja kkas vēl interesē - PM

offtopic.

Link to comment
Share on other sites

MW2 pārejā pie origo - 10ls... 636 tajā pat Origo ap 12 latiem būs...

Starp citu šis ak nenormāli pieaugušais letāls ir par gadu vecāks... BTW crushy, par skillu nestrīdās... Man visos FPS tāds ir, varu kaut MW, BF2, quake vai cs kapāt. Man vienalga ko, vnk. par visu man ir savs viedoklis un uzskati. TIkai nesaprotu kāpēc citu viedoklis šeit tiek iznīcināts...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

http://www.elkor.lv/lat/catalogsearch/result/?q=call+of+duty

Domāju, ka Pc versijai ir tāda pati cena kā PS3 un Xbox Trīsikstī.

Paldies, bet nu vēl tās cenas par sālītu man... Roka neceļās tādas summas par datorspēli izgrūst..

Link to comment
Share on other sites

Vakar sanāca izmēģināt MW2 kā competetive geimu... Nospēlēju pāris high un med gatherus uz ESL... Rezultāts mani pārsteidza. Pirmkārt tādas žurkošanās es nebiju redzējis jau sen. Uzvar tas, kas labāk noslēpies vai kam izdevīgāka pozīcija. It īpaši populāri momenti kad kāds vnk guļ ielas vidū un izskatās pēc atkritumu kaudzes 0_o Servri arī dažreiz ir pilnīgs shits, kaut gan sanākšana kopā gan nav tik sarežģīta kā varētu likties. Kopumā - spēlējiet publikā, nav ko pa tiem CW vazāties... Šī spēle nev tam domāta...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

man ir šī spēle uz xbox un tur man ātri iet spēlējos demolition. Kādi 3-5k mach bonus + kačā achievements katram ierocim un ātri tiksi pie sava 70 lvl. man personīgi ir vienalga par tiem prestage. netaisīšu nevienu, tāpat neko, kā tikai emblēmas, nedod. :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...