Jump to content
GIGN Forum

Cod:mw2


rusty
 Share

Recommended Posts

da pizģets..kas tur noticis ar tiem līmeņiem..

kr4. man kādas 66 h online time...un esmu 63 līmenī..kr4 reāli gribas dabūt kalašu bet tik lēnu nāk viņi...

a visi tur skraida apkārt ar 70 vai pat ar promod režīmā izietajiem 70 lvliem...

kr4..any tips on a fast xp?

pamatā es duru ar 2 ieročiem..abiem ar fall krāsas dabūtas bet nu tāpat...

Link to comment
Share on other sites

ņām..tiko mani iemeta serverī kur host pačakarējās ar setingiem..rezūltās - mūžīgs free for all (lai arī gāju iekš ground war) + promod+ pēdējie četri lvl 10 min...

tad tā pārējie to dabūn gatavu.

Link to comment
Share on other sites

1) CS nespēlēju

2) CW nespēlēju

3) Tu no mw2 ne sūda nejēdz

Ūūūū, cik skaļi vārdi... Nu labi, iespējams es tomēr esmu kļūdijies un tu esi no tā nelielā skaita kas nav CS-addicted, bet puķīt - saulīt - par šūteriem es nu 100% zinu un sajēdz dāāāudz vairāk par tevīm...

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski, cik mēs ar pagalma puišiem maucam, gāžam tikai Search & Destroy, jo ar labu rezulātu, nāk labs exp.

Pašalaik esmu cetrurtajā prestižā, gāžu only ar Intervention, un defaultajiem perkiem.

Kautkādi TDM un GW ir priekš botiem, kas gāž ar ninja pro un klusinātiem UMP. + g18 akimbo. Pieminēt vēl var Maraton un Lightweight perkus <--- visi boti izvēlās šādu klases tipu.

Vismaz procenti 70%, kurus tu esi manījis ar prestīža līmeni 8,9 ,10 , ir hakoti un izmanto ESP haku, saucamos starus + līkroču kvadrātus. Vislabākais EXP iegūšanas process - čelindži + SD only.

Un arī SD procesā, iemācīsies šaut pa visu, kas kustās. ;) + Veicot prestižu, tev atvērsies prestižu čelindži, kur iegūsi papildus exp, uz katru ieroci, killstrīkiem un visādiem citiem šitiem.

GL

Edited by mKZ.LeTHaL
Link to comment
Share on other sites

Nu nez, akimbo gan besī ārā pa pilno, bet mani pats režīms SnD kretinē jo pārāk līdzīgs CS...

PS: Ninja vispār nav vajadzīgs, jo neviens tik un tā neklausās, bet parātruma perkiem gan nēsmu vienisprātis. Speed rules... It īpaši ja reakcija laba...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad par tādu lietu kā CB*(CW) vari aizmirst, jo ar botu perkiem skill neuzdzīsi. + ja tu neklausies skaņā, tad man ir totāli skaidrs, CIK TU liels pro esi first person šūting geimos rofl

+ par SD.. Pareiz, labāk skrien lasi karodziņus, vai kempo un gaidi kad savējie ieņems kādu no punktiem..

SD = ideja, būs vienmēr un visur.

Lai kāds geim mods, tas vienmēr tiks atzīsts par labāko.

Edited by mKZ.LeTHaL
Link to comment
Share on other sites

PS: Ninja vispār nav vajadzīgs, jo neviens tik un tā neklausās, bet parātruma perkiem gan nēsmu vienisprātis. Speed rules... It īpaši ja reakcija laba...

Ou jā, tu tiešām daudz ko sajēdz no mw2. Ja nezini, tad nerunā.

Link to comment
Share on other sites

SD nespēlēju tik bieži, jo viņš pārāk ātri beidzas un tad ir tā 1 min līdz nākamajam + pārāk maz cilvēki iekš viņa. mani tas nesaista...

man primārā klase ir kalaš + deagle akimbo un otra ir intervention+deagle akimbo.

tikai ar 2 rukāju.

lol. un pēc tiem lvl'iem jau nu totāli nevar novērtēt pacanus...nezcik reizes ir izlikts viss tīms (iekš SD), kur visiem stilīgie prestige mod lvli.

Link to comment
Share on other sites

Nu es neteicu, ka visi ir čīteri. Bet pārsvarā. Un tev taisnība par to cik reizes ir krutāki purni izlikti, tiklīdz ir kautcik vienlīdzīgas klases - tā srazu visi mazie ārzemnieki raud, ka wh utt.. riebjas.

Nešaubies ne vainas, spēle ir godam. Tikai dedicated serveru pietrūkst + kāds punkbooster, jo iekš mw1 bij krietni mazāk čīteru.

Gan jau kādreiz saskriesies randomā.

Peace

Link to comment
Share on other sites

+ par SD.. Pareiz, labāk skrien lasi karodziņus, vai kempo un gaidi kad savējie ieņems kādu no punktiem..

SD = ideja, būs vienmēr un visur.

Lai kāds geim mods, tas vienmēr tiks atzīsts par labāko.

nu bfā viņš ir pro :) par tevi gan neko nezinu, tad pastāsti, kur esi piedalījies, ko esi vinnējis etc etc

Link to comment
Share on other sites

awww, mīļākais kombo man bija akimbo divstobrenes+intervention. Ninja perks rullēja btw! Visi wanabe papas varat nedirst par manu kombo vai kaut ko citu, nespēlēju nekādus cw es, tīri for fun! ā un es 70lvlu dabūju no kaut kāda hosta setingu kruķītāja, kas uztaisīja kaut kā tā, ka par katru killu iedeva kādus 10 lvlus!

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

ja man buutu teams kas speelee CB vai ESL tad es pat nespeeleetu public shit ja kas... Bet te vairums uzskata ka sajeedz kaut ko no shuuteriem pat nepiedaloties sistemaatiski nekados turniros... ja nemaaki lasit tad pateikshu ka publicaa PAAREJIE NEKLAUSAAS NEVIS ES! Es peec skanjas ar X-Fi dzirdu visu karti praktiski, vnk katram ir savs stils, es vnk rushoju un viss, Outlawz tev varees apstiprinaat ka par kemperi mani to4 nosaukt nevar...

PS:

Tu tikko pieradiji kads degenerats esi ja pat nezini par MW2 serveru sitemu un uzskati sevi par uber pro... Paradi varbut savu uber cool acc uz CB vai ESl, ko?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

:D

Es neko nezinot par MW2 sistēmu rofl. :D

Bļed, tu laikam neizproti teksta jēgu? DEDICATED serveri bļed pietrūkst, lai publiskotu failus, atslēgtu konsoles un varētu veidot arī pirātiskos serverus - tādā veidā cīnoties ar Čīteriem. BET IWNets ir pasits izgudrojums, lai nekādi publiskajos random serveros nevarētu cīnīties ar čīteriem. Ko darīsi iesi reportēt viņus? Viņiem po* uz tavu reportu, es šeit runāju par konkrētu tēmu a tu centies izkasīst no tā teksta savas replikas, ka es esot deģenerāts.

CW, spēlējam regulāri ar Random čaļiem, pārsvarā Polija, Dānija, Francija, Vācija..

Es te nerunāju, par kautkādu pro skill, iekš kautkādiem kausiem. Iekš CB vnk sameklē kas vēlas uzšaut un viss. Jo prosta iekš lobijiem nekas uz priekšu neiet. Tas, ka es kautko zinu, un saprotu, ka mīli būt ahūnais rušeris un skraidīšana tev piedur - Prieks par tevi, bet nicināšana tev padodas, jo domā ka krāns netā +10cm.

Outlawz, CB tika pieminēts, dēļ noteikumiem, ko izmantojam, nevis Online turnīru iekarošanā.

Mūsu prāt, mēs vēl neprotam tik perfekti saspēlēties, lai kādā no tiem saspēlētos. Un joprojām esam tikai 4.. kas to dara. Un dara to for fun. Patīk šie uber uzskati, ka sauc tevi par deģenerātu, kaut pašam nav nemazākās sajēgas par to, ko uzraksta... rofl.

Edited by mKZ.LeTHaL
Link to comment
Share on other sites

Moron... Nav dedicated serveru kaa taadu MW2... Ir atstaata konsolju sitema - Host Migration System... Doooh... ja veel pats neesi sajedzis tad MW2 jau ir kluvis par "casual gamer" produktu, atvieglots un padariits pavisma prasts. Atgaadina EA ar Need For Speed... Te nebuus nedz konsoles, nedz dedicated serveru.. Labaakajaa gadiijuma uztaisiis Pro-Mod un viss...

PS: Ar kraaniem man problemu nav... Viens auksts, otrs karsts...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

PS: Ar kraaniem man problemu nav... Viens auksts, otrs karsts...

TU ESI TOTĀLS CIRVIS ! ES KAUTKUR minēju, ka ir mw2 dedicated serveri?

PIETRŪKST !!!! Tu pat lasīt neproti. ROFL.

Ja vēlies parādīt, kāds tu esi super spēlmanis, pm, bet pareiz, tev tak nav team, jo idiotus neviens komandās neuzņem.

Peace.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...