Jump to content
GIGN Forum

?


akec
 Share

Recommended Posts

veselības problēmas - liekais svars, sāpošas galvas un kājas etc etc, bet gribēšanu tas nemazina

kad es atklāju atceries.lv forumu un lasīju entās lol diskusijas, pa starpu varēja ievērot diezgan daudz diskusiju arī par to, ka tabletes samazina vēlmi kniebties. Arī dzīvē, no čiksām to ir nācies dzirdēt, tā, ka tas nav nekāds ūberizņēmums.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tātad - ja ir nopietnas attiecības, tad var iztikt pez kotracepcijas līdzekļiem (atliek zināt meitenes ciklu)

Ja nav nopietnas attiecības, bet patīk sekss, tad vislabākais variants ir prezervatīvs (neaizmirsīsim par slimībām, kur ārā vilkšana nepalīdzēs)

Protams, ka bez prezervatīva sajūtas ir daudz intensīvākas, bet man tīri psiholoģiski prezevatīvs palīdz atbrīvoties.

Link to comment
Share on other sites

Jā topiks negaidot ir izvērties par diezgan interesantu tēmu... :)

Arī es kaut ko šajā skarā varu pateikt - runājot par to tablešu rīšānu un meičas gribēšanu vai negribēšanu tas ir totāls fakts, ka meičai ilgāk lietojot tabletes pihāties vēlme ir uz Jūs. Pašam draudzene kādreiz rija tabletes, bet tagad jau kādus ~5 gadus neizmantojam vispār nekādu kontracepciju.

Bļā kā man sanāca smiekli par macho teikto, ka beigšana nabā nav labākā kontracepcija! :)

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

:)

Arī es kaut ko šajā skarā varu pateikt - runājot par to tablešu rīšānu un meičas gribēšanu vai negribēšanu tas ir totāls fakts, ka meičai ilgāk lietojot tabletes pihāties vēlme ir uz Jūs. Pašam draudzene kādreiz rija tabletes, bet tagad jau kādus ~5 gadus neizmantojam vispār nekādu kontracepciju.

Bļā kā man sanāca smiekli par macho teikto, ka beigšana nabā nav labākā kontracepcija! :)

Nu da, tas viss jau ir tā tīri bioloģiski un dzīvnieciski - kāpēc meitene grib seksu? Jo ķermenis pieprasa. Kāpēc ķermenis pieprasa? Jo tīri fizioloģiski sievietes ķermenis ir radīts, lai hārvestotu bēbīšus, gribas seksu, jo ķermenis grib bēbīšus. Ko dara tabletes? Nomāc sievietei ovulāciju, tas ir - procesu, kad var ieņemt bēbīšus, tādēļ ķermenim ir "wtf", jo ķermenis +/- domā, ka bērns jau ir ķermenī (jā, kamēr lieto hormonus, ķermenis domā, ka jau ir stāvoklī), tātad - no need pēc pārāk daudz seksa. Vienīgā problēma ar beztablešu, bez kontracepcijas režīmu, kad pēta, kad var palikt stāvoklī, kad nevar ir tāds, ka tad, kad var palikt stāvoklī, tad jau tieši visvairāk to seksu gribas (skat. augstāk minēto iemeslu dēļ).

Link to comment
Share on other sites

Jā! Reizēm vispār paliek trakas, kad ir tā ovulācija. Tu jau sāc gārkt ka nīlzirgs, bet ši saķer cieši un kliedz - BEIIIDZ MANIIĪ! Piedevām izdala vel tādu apreibinošu aromātu, kurš laupa virietim saprātu un rezultats visādi var sanākt.. :P

Beefs

Link to comment
Share on other sites

beigās sanāk, ka sievietēm seksu vajag vēl vairāk par vīriešiem, bet tās turpina tēlot hard to get, lai ieskaidrotu džekiem, ka viņi ir tie, kuriem to vairāk vajag, tādā veidā kontrolējot nabaga cirvjus.

es jūtos izmantots.... trakās mātītes :gigi:

Link to comment
Share on other sites

:)

Sliktas. Jo

1) Tur arii ir hormoni, kas visu suudiigi ietekmee

2) Ir dzirdeetas baumas, ka pie kaartiiga seksa dzheks to rinjkji juut

3) Vinjsh meedzot izkrist laukaa.

Eertaak jau par zaaleem ir, bet nu taa uzmaniigi+ nenormaals chakars arii taam, kas pirms seksa njem laukaa (taada iespeeja ir un taa).

Whitesnake - nevienam tak nepatiik "maatiites", kuras ir easy to get ;)

Link to comment
Share on other sites

:DD

Tātad, lai varētu pateikt, ka pārim ir sekss, tad kā priekšnosacijums ir bērni? :D

Piekrītu reģistrētajam, ka vārds čiksa bija stilīgi pamatskolā(ap gadiem 15), tagad tas vairāk izraisa asociācijas ar pokemoniem :muahaha:

Es personiski uzskatu, ka visa tā kontracepcija ir hujņa, liekas naudas izmešana. Ja tu pazīsti pietiekami labi savu meiteni un viņa pati savu ķermeni, tad tas viss ir lieki, labi, ja 3x pusgadā lietoju gumiju. Es dažreiz pat nesaprotu savus paziņas, draugus, tā pārmīzuši, ka nepataisa kādu grūtu, tikai ar gumiju bla bla bla :slap:

Par tabletēm runājot, jā, esmu vairākkārt no draudzenēm dzirdējis, ka bez īpašas vajadzības tās tabletes labāk nelietot.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...