Jump to content
GIGN Forum

?


akec
 Share

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bērnus var forši neuztaisīt, ja kapā čiksu neaktīvajā periodā. Tad var ne tikai bez gumijas, bet vispār totāli izvirst! ;)

Aber runājot par spermas kvalitāti, tad to pilnīgi noteikti iespaido smēķēšana, nogurums. Alkahols lietošana ne tik daudz. Spermas tests maksā 10ls, bet jānes svaiga vai arī jādročī uz vietas (pretīgi imho).

Labāk sīkos taisīt jaunībā, jo vecākiem paliekot arī sperma paliek sūdīgāka. Ir daudz ģimenes, kur vienkārši nesanāk!

Un vel ir tāds ūberīgs verķis

Hydro_penis_pump.jpg

Pēc lietošanas metamais tāds forš lielāks un krutāks paliek un arī jūtīgāks! Baigi kruti pēc tam!

BEt par tēju protams taisnība! Jāpamērcē bumbas saldā tējā, jo tad čiksām labāk patīk laizīt! :)

Beefs

edit: neaktīvais periods ir ne-ovulācijas periods kas ir ~80 laika. Aktīvais periods ir tieši pa vidu starp mēnešreizēm.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Man paris jautajumi.

Vai tas ir normali ka man 22 gadu vecuma nestav vel? Lielakajai dalai draugu stav, vismaz man ta izskatas. Vai var but sexs ja mans loceklis nestav, nu ir ļengans? Vakar meģinaju pamercet olinas verdosa teja, bet tapat neka nebija, tik baigi sap sodien. Esmu dzirdejis ka var apliet ar benzinu un aizdedzinat, tad gan stav ka stabs, kads ir meginajis?

Bet ja pavisam nopietni, vai es drikstu iet uz frizetavu un palugt lai man noskuj apmatojumu TUR LEJĀ? Jo nu laikam pubertitate ir pienakusi un tur spalvas uzaugusas, gruti atrast savu draudzinu un kad čuraju citreiz vnk neredzu ko pieturet. Palidziet ludzu. Butu jauki ja kads atbrauktu un paraditu man visu ka jadara...

:plzdie:

Link to comment
Share on other sites

Nu paga - varbыt muпноgs jautвjums un es dzоvoju kaut kвdв ilыziju pasaulз, BET - vai tad kвds vispвє mыsdienвs izmanto prezervatоvus? Nu, protams, izтзmot reizes, kad ir apmeklзjumi pie ielas meitвm? Nз - nopietni? Kвdam ir bijis normвls seks ar prezi? Tas vispвr ir iespзjams? Tas taиu nav dabоgi! Иibrikam tas пoti nepatоk un tad иibriks nemaz vairвk negrib seksu! Taиu uzvilkt prezervatоvu - tas ir tas pats, kas iet duрв pufaikв.., tas pats, kas peldзties baseinв hidrotзrpв..., tas pats, kas зst иоsburgeri ar majonзzi..., tas pats, kas iekвpt ar baltвm kurpзm mоkstв un smirdоgв suтa sыdв (es nerunвju par anвlo seksu..).

Nu un ja nelieto gumiju.. kas tad atliek? Spirвlз (WTF lool) vai arо jвskaita dienas! :)

Edit: в .. vel jau gan ir tie peюв bвюamie tamponi/svecоtes - bet tas vispвr pizмec. Pзc seksa tвda sajыta, ka kвds bыtu odekalonu uzlзjis uz draudziтa. Пoti nepatоkami, es teiktu.. :P

Piedevвm - 40 santоmi par gumiju, kuru tв pat jвmet laukв (jo mazgвt nav stilоgi). LOOOL - labвk nopirkt aliтu un izdzert aukstu pзc seksa ! WOOOT ieguldоjums!

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu un ja nelieto gumiju.. kas tad atliek? Spirвlз (WTF lool) vai arо jвskaita dienas! :)

Edit: в .. vel jau gan ir tie peюв bвюamie tamponi/svecоtes - bet tas vispвr pizмec. Pзc seksa tвda sajыta, ka kвds bыtu odekalonu uzlзjis uz draudziтa. Пoti nepatоkami, es teiktu.. :P

Piedevвm - 40 santоmi par gumiju, kuru tв pat jвmet laukв (jo mazgвt nav stilоgi). LOOOL - labвk nopirkt aliтu un izdzert aukstu pзc seksa ! WOOOT ieguldоjums!

Beefs

JВ. Un par 80% neaktоvo periodu Beefs runв pilnоgu taisnоbu :D Иiksa mзnesо var +/- 6 dienas tikai stвvoklо palikt. Bet nu tiem, kam иiksas to nezin, tiem vien nвkas "iet duрв pufaikв"...vai иiksвm piegrыst pilnu kunмi ar hormonu tabletзm un tad pзc gada neseksot vispвr, jo tie draтнi samazina gribзрanu.

Link to comment
Share on other sites

:):shifty:

tu izlasiji kartigi ko es rakstiju?

es to ari uzrakstiju, ka ja nebeidz ieksa, tad nav neparko jauztraucas ne1, a tu vel kaut ko te pieputro...

Nekad neesmu sapratis kaa vards "čiksa" var but stiligs, mana skatijuma tas izklausas tik leeti un tizli, ka sievieti saukt par šļušku...

Link to comment
Share on other sites

;)

:)

Jв, manuprвt, labвk ir uzvilkt gumiju un тemties kur, kв un cik ilgi ir iedvesma nekв raut arв pirms beigрanas vai audzinвt bзrnus. Kas attiecas par tiem 40 santоmiem - padomв ilgtermiтв cik tev izmaksв prezervatоvi un cik bзrns.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu tiešām domātu ilgtermiņā, tad saprastu, ka bērnu jāsuportē tikai līdz 25 gadu vecumam, bet pēc tam bērns var sākt suportēt tevi!

Nemaz nerunājot par nenopērkamo mīlestību! ;)

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan cik liela ir tā daļa cilvēku, kas pēc 25 gadiem suportē vecākus, vismaz šeit - Latvijā. Un kuri vispār kaut ko suportē. Ne visi piedzimst gudri, talantīgi un pēc 20 sāk pelnīt miljonus, tāpat nerunāsim par to daļu, kuri pie pirmās iespējas pārtrauc kontaktus ar vecākiem, jo viņiem viņi nafig besī ārā un gadījumu, ja tev piedzimst džeks, kurš 24/7 sēž pie PC un 12 gados tevi nodur, jo tu viņam liec iznest mistkasti. Yo. :)

Link to comment
Share on other sites

es to ari uzrakstiju, ka ja nebeidz ieksa, tad nav neparko jauztraucas ne1, a tu vel kaut ko te pieputro...

Nekad neesmu sapratis kaa vards "čiksa" var but stiligs, mana skatijuma tas izklausas tik leeti un tizli, ka sievieti saukt par šļušku...

:superlol:

A Tu izlasīji, ko rakstu es? Es nepiekrītu Tavam viedoklim, ka "nebeidzot iekšā nevienam nav jāuztraucas" un uzskaitīju lietas, kāpēc, kādam būtu jāuztraucas ;)

Un es kā čiksa atļaušos sevi saukt par čiksu un, ja tas Tevi nomierina, tad es augstāk minēto vārdu "čiksa" attiecināšu tikai uz sevi, lai nedod dievs kāda neapvainojas. Un nē, šobrīd es nejūtos tā, it kā sevi būtu nosaukusi par šļušku (lai gan es arī nezinu wtf tas nozīmē).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...