Jump to content
GIGN Forum

Gulbis Vs Federers šodien


macho
 Share

Recommended Posts

setka

btw. Gulbja nākamais pretinieks rīt būs spānis Felisiano Lopess, kuram šodien paveicās ar horvāta Ivana Ļubičiča izstāšanos. Gulbis ar Lopesu ticies vienreiz ? pērnā gada rudenī Stokholmā divos setos pārāks bija Lopess.

Edited by REVENGE
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Speelee pusotru metru aiz liinijas un gaida Gulbja kljuudas. neiereekjinaaja, ka pats arii laidiis palielas auzas.

17 breikbumbas, veel paaris machbumbas, 54 nepiespiestaas kljuudas un viena rakete. bet tomeer speeja uzvareet. Skaisti!

Link to comment
Share on other sites

NU domaju ka Lopez nu buutu janjem,bet nu zemapzinjaa vinjam tapat ir skaidrs ka pusfinalaaa pret NADALU nekaadu variantu neebuus! Bet nu lai jau veicas :) Pateicoties Gulbja pedejaa laikaa stabilajam un labajam sniegumam,interese par tennisu atgriezusies :)

Link to comment
Share on other sites

Agrāk sekoju līdzi tenisam, pārsvarā gan sieviešu tenisam @ Eurosport, bet sanāca arī vīriešu tenisu paskatīties. Pateicoties Gulbim, interese ir atgriezusies un sekošu līdzi viņa gaitām. Pats notrenējos galda tenisā vairākus gadus.

Link to comment
Share on other sites

Agrāk vispār tenisu neskatījos, bet tagad es esmu sapratis, ka man viņš patīk(nu, vismaz tad, kad Gulbis spēlē). Likās tāda kā pārāk vienmuļa spēle. Aizvakar izdomāju noskatīties spēli(kā nekā Gulbis pret Federeru) un laikam iepatikās. Patiesībā diezgan interesanta spēle.

Link to comment
Share on other sites

:) Pateicoties Gulbja pedejaa laikaa stabilajam un labajam sniegumam,interese par tennisu atgriezusies :)

Ar Lopezu būs smaga klape... Par Nadalu nav ko vēl nemaz sapņot, tiesa, pārspēt Nadalu uz māla seguma savā ziņā ir kaut kas vairāk kā pārspēt Federeru uz māla seguma...

Link to comment
Share on other sites

:)

Pasham patika Samprass, jo vinjam bija speeciiga serve un sekojoshie smashi bija naaveejoshi. Arii saiisinaatie sitieni bija izcili. Bet Agasi vairaak koncentreejaas uz garaakaam izspeeleem. Protams, arii es tad biju siiks un no tenisa neko daudz nesapratu , lai vai kaa - Eurosportaa nekad nenokaveeju vinja speeli. :)

Link to comment
Share on other sites

es tenisu vispār skatos tāpēc, ka 4-14 gadu vecumā aktīvi hujārīju bumbiņu pret sienu (un kortā arī šad tad) un gan jau ka vēl iemaņas kaut kur dziļi manī ir atrodamas :)

tā kopumā baigi neraujos tenisu skatīties, bet kad sanāk, tad ir baigi interesanti. Gulbītis pēdējās spēlēs man nervus galina, tik daudz kļūdās, šitas viņam ir jābeidz. Nav normāli :) bet nu galvenais jau, lai uzvar!

p.s.

lol bija volandri pēcspēles koments: "gulbim zaudēju kļūdu dēļ". YO, čalīt, trešais sets notika vispār tāpēc ka gulbis aktīvi kļūdījās, no 17 breikbumbām paņemt 3, jesus christ! Un cik tur tās nepiespiestās kļūdas, kaut kādas 53, zaibis.

p.p.s

cikos sākas šodien spēle?

Link to comment
Share on other sites

heh, pret Lopezu ir cerības, šis ar neesot nekāds māla speciālists.. Tālāk jau Nadals, pēc uzvaras pār nr.1 derētu uzvarēt arī māla karali un finālā iznīcināt Džoko divos setos... Laikam nedaudz aizsapņojos :lohs:

Link to comment
Share on other sites

heh, pret Lopezu ir cerības, šis ar neesot nekāds māla speciālists.. Tālāk jau Nadals, pēc uzvaras pār nr.1 derētu uzvarēt arī māla karali un finālā iznīcināt Džoko divos setos... Laikam nedaudz aizsapņojos :lohs:

nezinu kur to ko esi dzirdejis,bet Lopezs tieshi esot mala seguma miljotajs :) Papeti Lopeza statistiku ja netici :) 1reiz pret sho kikeri ir jau spelet un papists vnk,vel jau fishka taada ka jenifers Lopezs buus atpuuties pa 1nu dienu vairak,taa kaa nebuus viegli,bet njemams :)

Link to comment
Share on other sites

lol, gandriiz vieniigais no spaanjiem, kursh nav maala seguma speciaalists. 2 tituli un abi uz hard seguma. Uz maala vinjam peedeejo gadu laikaa ir pat negatiiva bilance uzvareetu un zaudeeto speelju zinjaa.

p.s. Tad kad zaudeeja Lopezam Gulbim bija citas probleemas. Shie abi bija skandinaavu maukas baudiijushi un tas viss bija naacis gaismaa. Saapiigaak laikam bija Gulbim. :D

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

p.s. Tad kad zaudeeja Lopezam Gulbim bija citas probleemas. Shie abi bija skandinaavu maukas baudiijushi un tas viss bija naacis gaismaa. Saapiigaak laikam bija Gulbim. :D

Znachit es kaut ko sajaucu :) Bet skatos ka tu esi tiri labaaa lietas kursaa kas ir kas :) naijsiks :) pox janjem shodien ,bet pret Nadalu tapat skaidrs ka turnirs beigsies!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...