Jump to content
GIGN Forum

Gulbis Vs Federers šodien


macho
 Share

Recommended Posts

http://www.livescorehunter.com/Livescores/...ore-Tennis.html

labāka kvalitāte

gulbis beigās jau ļoti ok spēlēja, gandrīz nobreikoja to pēdējo geimu.

sākumā vājprātīgi daudz kļūdu, nebūtu pakāsis to pirmo geimu, es domāju viss beigtos taibreikā. es domāju, ka ja gulbis sāks nekļūdīties, viņš mierīgi var paņemt setu un arī maču, viņa serve ir vienkārši monstrīga. nadāls jau ar nav lūzeris, bet var redzēt, ka gulbis rullē.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gulbis savus 105k jau nopelnijis pa 4traam dienaam domaju pietiks :) Atliek vel kada no 3 atlikushajiem turniriem paaris pretiniekus sasist un bus 30tniekaa un nebuuus izseeto sportistu v iduuu French Open! tas tomer galvenais!

P.s. jaa kvalitate ideala :) paldies macho!

Gulbim breikbumba 1majaa geimaa :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

es tak teicu.

gulbis daudz mazāk kļūdās - pirmais sets principā bija par to vai gulbis iesit vai gulbis kļūdās, nadāls tur principā maz ko dara. man šķiet, ka tas viņu demoralizē :)

Link to comment
Share on other sites

8 vai 9 eisi jau + vesela čupa ar pirmajām servēm, kur nadals aizmauc debesīs srazu... Nadalam murgos tās serves rādīsies...

edit:

Gulbis jau ir pirmais vecis ciemā- vienīgais šogad, kas Nadalam ir spējis 5 geimus setā uzvarēt, turklāt vēl uz māla seguma. Rarrr

edit:

paņemts sets. Gulbis vecis.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

pohuj kāds rezultāts, bet šitā spēle ir ierakstāma Gulbja labāko spēļu sarakstā- uz māla šitā Nadalu ģērbt ārā...

edit:

kāds moders negrib topika nosaukumu izmainīt?? Federers tomēr jau ir vēsture..

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...