Jump to content
GIGN Forum

Mobilais Telefons


myth
 Share

Recommended Posts

Tā, krč ir doma ņemt mobīlo, tikai nevaru īsti izdomāt kādu. Ir domas par Iphone, N97, bet nezinu, vai esmu tā teikt iphone materiāls . Tad moš te kāds kko gudru var iebakstīt par telefoniem. Summa, ar kuru rēķinos max 400ls, BET , lai ir iespēja noformēt līzingu

Link to comment
Share on other sites

Mjā, laikam, tad baumas būs patiesas par jauno iphone. Laigan man nepatīk. iPhone 3g vai 3gs ar baltu aizmuguri, lūk tas man patīk. Jaunais neizskatās pēc apple ražojuma.

Un piekrītu dogyam, ja nepērc iphone, tad nepērc neko, ja vienīgi tas nav htc hero. Tas arī forš.

Link to comment
Share on other sites

feedback par n97 ... lietoju nu jau 3 mēnešus un sākumā bija problēmasun patdiezgan nepatīkamas ... BET pēdējais firmware šīs nepatīkamās nepilnības kā lagošana pēc telefona ieslēgšanas/negribēšana ielādēt mūziku etc ir pazudušas ... kopumā ja tagad būtu jāpērk telefons neko citu arī neizvēltos... strādā akurāti un bezproblēmām ... vienīgi uzreiz iesaku viņu uzhakot lai nebūtu problēmas ar signed failiem un varētu izmantot vairāk savām vajadzībām.

Par izturību ... nevajag jau telefonu mētāt tad arī viss būs ok ... par skrāpēšanos ... esmu pret to nodrošinājies jouzreiz arī iegādājos invisible shield plēvi kas ļoti lieliski atrisina problēmas ar švīkām ... tādas vienk neparādās ...

dizainā viņi ir vienīgais nošāvuši greizi ar kameras aizbīdīšanas vāciņu kuram patīk atvērties pašam, bet tas tik tāds sīkums vien ir ... ja lasi internetā ka viņš skrāpē kameru tad zini tā ir taisnība, bet skrāpē viņš viņu vietā kas neietekmē kameras kvalitāti... TB švīkas nav priekšā objektīvam ...

PS iegādājos ss.lv jaunu ar garantiju pa 260 Ls tā kā i ieaupīsi naudu un būsi arī apmierināts

ja kas interesē raksti...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...