Jump to content
GIGN Forum

Atspiešanās No Grīdas


kobra70
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

Ir zināms, ka pumpēšanās palīdz nostiprināt krūšu muskuļus. Tad man radās jautājums. Cik plati ir jātur rokas, lai pumpēšanās vairāk iedarbotos uz krūšu muskuļiem, nevis, galvenokārt uz tricepsiem? Noteikti, ka nav vienalga, cik plati ir rokas, un vai tās atrodas paralēli krūtīm vai kaklam, vai vēl sazin kurai vietai, ja mērķis ir krūšu nostiprināšana!

:)

EDIT: atcerējos par vēl vienu būtisku lietu - pumpēšanās būtu jāveic katru dienu, vai arī katru otro?

Edited by kobra70
Link to comment
Share on other sites

Ja gribi vairāk noslogot krūšu muskuļus tā saucamo grudaku tad rokas vari turēt apmēram plecu platumā tikai ieliec rokas nedaudz uz iekšu! Nu pašas plaukstas lai ir uz Krūškurva pusi pagrieztas ;)

P.S šādi tu trenē mazliet faškas, grudaku, un tricepsus ;)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kā ir konkrēti ar tricepsu, bet lielāks efekts būs, ja tavas plaukstas atradīsies pēc iespējas tuvāk viena otrai.

Esmu tikai par sporta sadaļu. Pagaidām visus manus jautājumus, kas man ir bijuši ir risināti ar moby'u caur pm. Būtu lieliski, ja beidzot varētu vairs nebāzties viņam vien virsū! :)

Link to comment
Share on other sites

...un cik bieži vaidzētu atspiesties?

Es ar saviem 105kg dienā taisu pa 100reizēm, bet ar pārtraukumiem! 20reizes uztaisa 3-4min atpūta. un tā kamēr 100reizes uztaisa! ;)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

;DDD mazliet smejos par jums, kas te prasa kā kačāties, kā nezaudēt formu, vai kā nepalikt galīgi resnam. :10cm:

vairs nevaru palīdzēt ar padomiem, jo visi ir izteikti. Varu teikt tikai to, ka tas ir jāsāk domāt ātrāk, lai vecumdienās neesi galīgi stīvs un resns.

P.s, jākačājas ziemā, lai vasarā var grudaku rādīt. Tā man teica treners.

Link to comment
Share on other sites

goodmen labs sporta veids litrabols, neapvainojies tik ;) . Emm kā būtu, ja te pat moderi izspriestu par to sporta sadaļu??

aM' Esmu līdzīgs gadījums, arī ir puncis, bet nu normas robežās!

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Un vel rokas jātur gurnu izmerā tas ir tā

Push_up_(PSF).png

kāda jēga ir 15x, pietam ar vienu piegājienu... tas ir tas pats, ja grib piedzerties un tā vietā iedzer sulu...

jēga vēl būtu kādas 50x3/4..

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

hehe :D šitas nekad nenoveco

man tāda problēma bija 5. klasē, atčuhnijos, ka esmu pa vasaru izaudzis, bet rokas tievas kā sērkoki, tad nu sāku katru dienu atspiesties, veljoprojām to daru, sanāk laikam 7 gadi :D, kad aizdzeros tad pauze, bet nu vispārīgi ir tā - platāk rokas - grudaks+ mugura, ja uz priekshu liec pāri galvai nāk pleci un mugura, pieliec elkonus pie ribām, rokas 90 grādos - triceps, arī plaukstas blakus noliekot būs grudaks, tikai uz citu pusi (forma mainās grudakam)

No rītiem skriesi un būsi pirmais čalis rajonā ;D.

ja vēlies rezultātu ne tikai formās, bet ari sitienam, taisi tricepsa variantu, cik ātri vari apmēram 3xMax every day(pilnu atspiedienu, bez haltūrām) ;) tas dos sitiena ātrumu.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Netrenē tikai ''grudaku'', trenē visu ko vari. :) kā izskatīsies čalis ar normālu grudaku un mazu bici, trenē visu ķermeni, kājas obligāti, tikai tā maksimāli attīstīsi savu ķermeni.

Pataisi šito

vai prosta palasi youtube.com, tak ir tik daudz veidu kā savi trenēt, takā uzpriekšu.

p.s - maini vingrinājumus, pēc kāda ilgāka laika (apm 2 mēnēšiem), jo muskuļi pierod pie vingrinājuma.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...