Jump to content
GIGN Forum

Register Nick


Vairogs
 Share

Recommended Posts

:) Paldies nomierinaji jo domaju mos par velti naudu iztereju :D

P.S. es pasutiju kad bija de_aztec, bet tagad ir de_vertigo bet vel nav uzlicies :(

P.S.2 Jau velviena mape ir nomainujisies bet tikunta rada ka pasword nav pareiz :@ Kas varetu but par vainu ?

Link to comment
Share on other sites

P.S. es pasutiju kad bija de_aztec, bet tagad ir de_vertigo bet vel nav uzlicies sad.gif

P.S.2 Jau velviena mape ir nomainujisies bet tikunta rada ka pasword nav pareiz :@ Kas varetu but par vainu ?

P.S.3 Nu var kads pateikt kada tad ir man isti _pw-gign "pas"? esu visas savas paroles izmeginajis neviena nav :@ Iznak par velti esu pasutijis reg nick un vel pie tam vairak nekad nevaresu ieiet serveri :( ?

Link to comment
Share on other sites

Tad vaina nav ne csā, ne gignā.

Pārbaudi 5kārt vai tu vadi īsto paroli. Izlogojies no web lapas un ielogojies pa jaunu un to paroli ko vadi weblapā raksti arī pie setinfo.

p.s iekopē visu no konsoles no setinfo ievades līdz uzrakstam ko izmet gigns par nepareizu paroli, protams, paroli aizstāj ar zvaigznītēm.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Pārbaudi 5kārt vai tu vadi īsto paroli. Izlogojies no web lapas un ielogojies pa jaunu un to paroli ko vadi weblapā raksti arī pie setinfo.

p.s iekopē visu no konsoles no setinfo ievades līdz uzrakstam ko izmet gigns par nepareizu paroli, protams, paroli aizstāj ar zvaigznītēm.

rakstu setinfo _pw-gign ************

tad eju gign serveri un uzmet

+-[Parbaudam tiesibas]----------------------------------------------

| Parbaudam pieeju - Vairogs: NEPAREIZA PAROLE

Kicked :"NEPAREIZA PAROLE! Nomaini niku vai noradi pareizu paroli ar setinfo _pw-gign [parole]

Un es ari domaju ka nepareizu paroli mos vadu un ari izmeginaju izladojos no web, bet izradas ka pareizo rakstu tadu pasu ka weba !

Link to comment
Share on other sites

Ja tu gribi, lai tev palīdz, dari tā kā tev raksta!

Man nevajag "rakstu", "tad izmet tekstu ar.." IEKOPĒ visu tekstu no konsoles no paroles ievadīšanas ar setinfo līdz tekstam ko izmet serveris.

Link to comment
Share on other sites

Man nevajag "rakstu", "tad izmet tekstu ar.." IEKOPĒ visu tekstu no konsoles no paroles ievadīšanas ar setinfo līdz tekstam ko izmet serveris.

Es nesaprotu ko tev tiesi vaig iekopet :( visu kas ir setinfo un pectam to ko rada kad neielaiz serveri del paroles ?

Link to comment
Share on other sites

Še piemērs.

] name gign

] setinfo _pw-gign ************

] connect cs.gign.lv

Connecting to cs.gign.lv...

Connection accepted by 193.46.236.244:27015

?

BUILD 4617 SERVER (0 CRC)

Server # 140

+-[Parbaudam tiesibas]----------------------------------------------

| Parbaudam pieeju - GIGN: NEPAREIZA PAROLE

Kicked :"NEPAREIZA PAROLE! Nomaini niku vai noradi pareizu paroli ar setinfo _pw-gign

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...