Jump to content
GIGN Forum

Draudzības Spēli?


ZnT
 Share

Recommended Posts

Tātad es gribētu Jums piedāvāt. Vai Jūs būtu ar mieru? Spēlēt draudzības spēli 10vs10?

Ja esat ar mieru , rakstat šajā topikā , kā sazināties un aptuveno laiku , bet ne šodien! Uz kādu vēlāku laiku , pēc kādām 3dienām , varbūt pat vēlāk. Kā Jums izdevīgāk.

EDIT : Komūnu nesaukšu , jo negribu , lai rastos šeit spams!

Edited by ZnT
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es gribētu vollejbolu. Man tas labāk padodas.

Futbolā var dabūt pa kājām un tad ir baigais skandāls vienmēr. :(

Laigan, lāci, tu ar galvu domā?

Kā basīti desmit cilvēki pret desmit cilvēkiem kapātu? Galīgi traks. :)

Link to comment
Share on other sites

Diezvai kāds spēlētu. Nē nu ideja tāda nepārāk spoža, bet vai kāds vispār būtu gatavs spēlēt pret kautkādu pokemonu saitu.Nu labi, moš ne pokemonu, bet unknown točna. Saprastu pret kso - vot tur būtu gaļa.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

es neuzskatu ka ideja ir slikta. Bet , ja reiz saits ir jauns, tad lai spele ar gign newskuul komandu!

Tu busi kapteinis :DDDDDDDDDD

Tikai speles laika nenobano nevienu , tas taksh ir draudzibas spele.

P.S. agrak musu projekta portals speleja Portals War , tas tipa bija turnirs ieksh SNG kur piedalijas komandas ( 5 cilveki ). Parasti speleja gan portala ipashnieks , visadi newsmakeri , admini utt. Diezgan interesanta lieta bija , bet nez kapec pec 2 sezoniem to aizvera. Iespejams ka turniru nosaukumu esmu uzrakstijis nepareizi , jo vairs ipashi neatceros kas tur bija.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

:D

Tieši tā!

kapēc lai tas būtu jāsaprot? what da fuck? TAS NAV REĀĀLS!!!!! Gigns ir pieteikami plašs komūns, lai neaprobežotos tikai ar 10 gadus vecu spēli..

varbūt viņam ir visas tiesības tēlot tupu, jo topika autors kaut ko uzraksta, bet ne līdz galam. tā jau mums rodās dabas brīnumi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...