Jump to content
GIGN Forum

Atkal Es Ar Savuadmina Acc !


Recommended Posts

1 ) Taatad palaizu serveri !!

2 ) Ieeju cs 1.6

3 ) Atveru console un rakstu piem: setinfo _pw 1234567 protams uzieku attieciigo nick ! Rakstu loginu neieejot serv jo account flags man ir uzlikts uz "a" nu atgrieziishos pie teemas uzrakstu so rindinu "setinfo _pw 1234567" (bez peedinaam) nospiezu Enter un itkaa nekas nenotiek !!! Saakumaa var padomaat ka viss kaartiibaa bet ejot serv vins saka ka nav attieciigaas pieejas serverim toest vins nepaziist tewi kaa adminu jo kaukas ar admina acc nestraadaa varbuut kaads vareetu pateikt kur es vareetu apstiities kas man nav kaartiiba ?

Meiginaaju novilkt users.ini failu no dc++ un apstiities kaa citiem novelkot viss bija tieshi taa pat kaa man parmetu paari so novilkto users.ini failu paari saveejam izmainiiju nick un paroli bet ieejot cs 1.6 tieshi tas pats nestraadaa admina acces no taa secinaaju ka vaina nav users.ini failaa bet kur citur uzlodojot serveri vins raksta kipa ka 1 admin account loded bet ieejot speelee nekas nestraadaa tiehaam nez kur vaina ja kaads zin plzz paliidziet !!!

Par atbildeem buushu loti pateiciigs !!!!!

<<<-[seit ir mana servera screanshots]->>>

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Nu džēki, jau par katru sīkumi sāk rakstīt. Domājiet tak ar galvu.

Tu failā amxx.cfg

=================

// Name of setinfo which should store a password on a client (you should change this)

// (Example: setinfo _pw "password")

amx_password_field "_pw"

=================

pie amx_password_field "_pw" neesi kaut ko pierakstījis?

Ja nav slinukums iemet visu savu user.ini failu sheit. Paskatīsimies, kas tev tur nepareizi.

Link to comment
Share on other sites

Visu tiko veelreiz izdariiju bet tikuntaa nenem paswordu pretii !! Bet kad uzliek acces fag uz to ka tikai adminu skataas peec nicka tad darbojas admina acc un var lietot visas amx komandas slay vote un utt. tieshaam nez kapeec ar paswordiem nedarobojaas vai tad nevienam taa nav gadiijies ?

Link to comment
Share on other sites

Visu tiko veelreiz izdariiju bet tikuntaa nenem paswordu pretii !! Bet kad uzliek acces fag uz to ka tikai adminu skataas peec nicka tad darbojas admina acc un var lietot visas amx komandas slay vote un utt. tieshaam nez kapeec ar paswordiem nedarobojaas vai tad nevienam taa nav gadiijies ?

Karoche man bija kas lidzigs es rakstiju pw ar lielo burtu piemeram shadi man bija teiksim uzlikta parole peteris iegaju cs rakstu pw Peteris un huj neka vot paskaties ka tu to niku esi ierakstijis vai tev kaukur neatsskkiras lielie burti no mazajiem pasties kartiigi

Un ja gribi parliecinaties vai tev vispar kaukas strada uzliec uz

ip admina tiesiibas un par to amxx.cfg vispar sho failu nevaig saistiit ar parolem tam naf nekada sakara

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...