Jump to content
GIGN Forum

atkal Loading


L0ad1nq
 Share

Recommended Posts

Par cik noraidija manu pieteikumu bez iespeejam aizstaaveeties, tad tagat es meegjinashu iegut vote tiesiibas!

Bla blaa la la kapec es gribu vote ?

Tapec ka shodien [ cikos nezinu biju iegribis cs`aa (~~19.30 )] kadas 20min nebija admina un map aztec, ienaaca Lethal un nomainiija map smile.gif

[ liels paldies vinjam ]

Tapec es arii gribu taas vote tiesiibas, jo man gadas nez kapec ienak tajos briizhos kad nava neviena ar kaadam tiesiibaam, ja bus kadi 2 ar augstaakam tiesiibam apsolos iet prom no cs.gign.lv [ iziet uz kaadam 30min ].

ja tikshu atraidiits atkal meegjinashu pec 2 ned. sad.gif

Es cs.gign.lv serverii speeleeju biezhi smile.gif [ to var apliecinat daudzi ]

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi visas jau nu nee! Pec nosaukumiem es iipashi nezinu! piem. [bet tas nava gign laikam ] 747 ? taa ir laba map ??

Un pa naktiim kad spelee visi no viena salona, vinji gribes kadu pool vai ice. Citi nebus tapec vinji mieriigi var spelet to pool un ice!

japeeta tas cs.gign.lv map komplekts! aa ne ir 747, un arii visas map ar VIP parasti nepatiik!

Link to comment
Share on other sites

dEus BET wink.gif es jau teicu ka ja bus 2 augstak staavoshi admini iekshaa tad es eju prom! Jo es speleju no maajam!

macho Ja ir kadi 4 speleetaji tad nava gan intresantai + ja dazhi ir iesaaceeji + VIP kartes parasti ir Lielas blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu redz vel viens piekriit [ laikam ] ka es biezhi speleeju! GOLFY_S man gan liekas otraadi, jo cik atceros vienmer tu esi priekshaa kad es naaku serverii iekshaa smile.gif, nu nez varbut es tevi neesmu ieveerojis!

Kukuuuu Vai es varu ceret uz VOTE Tiesiibam ? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

iisi pirms macho aizgaaja tu vinjam prasiiji vai vinjsh tev nevar aizsuutiit vote komandas uz vinja emailu un es tev prasiiju prieksh kam tev taas komandas ja tev nav votes... un tu man teici aizver savas stuulbas zhaunas vai dabuusi kick nu un naakamajaa raundaa tu man nostaajies pretii un saaki shaut un TK

gribi ar vote tiesiibaam kickot godiigus cilveekus? sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...