Jump to content
GIGN Forum

Asv Shauj Civilos Iraka


Hivemind
 Share

Recommended Posts

Right. Es jau nesaku, ka šie neko nav sasnieguši (ar demagoģiju un trulu bļaušanu var daudz sasniegt)- es tikai saku to, ka tā filma ir sūds. Ja tu savas smadzeens izmantotu pareizajiem nolūkiem, nevis tikai truli bļautu, jau sen būtu vismaz iegūglējis filmā minētos "faktus" un varbūt arī kaut ko beidzot saprastu...

Es gribētu redzēt, kā tu pasaki Madrides un Londonas iedzīvotājiem (vislabāk- metro un dzelzceļa pasažieriem), ka nekāda terorisma nav, viņiem tikai "izlikās"... Vai arī ASV vēstniecību darbiniekiem, kurus vēl krietni pirms 9/11 (1998. gads) spēra gaisā Nairobi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tad nevajag pisties un atklāti pateikt - dodamies pret Irākas tautu un pret visiem musulmaņiem arī, bet tā kā musulmaņi var izlikties, ka nav musulmaņi, tad drošāk nošaujam visus brūnos un gruzīniem līdzīgos.

Beefs

Beef - imho tu vari iet dirst!

Es jau to te pirms kāda gada vienā topikā teicu, ka kamēr visus musulmaņus neapšaus, uz Zemes nebūs miers.

Link to comment
Share on other sites

breetz, es pietiekami daudz jau izpētīju info par 11. septembri, nevis to, ko pasniedz ASV, bet neatkarīgi cilvēki. Noskaties vēlreiz to video kā torņi sabrūk. Skaidri var redzēt, ka viņi tiek saspridzināti.

P.S. Pastāsti kā terorisms radās? Pāris tautām nebija ko darīt un izdomāja uztaisīt salūtu?

P.P.S. Es vismaz kautkā izmantoju savas smadzenes atšķirībā no tevis.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc neviens nešokējas par to, cik civilos (savus, amīšu un eiropiešu) paši afgāņi un irākieši atvāc? (ak, jā, tie jau nav amīši, značit visiem pofig). Kāpēc neviens nešokējas par to, cik bērni/afgāņi ar metāla trubām/kamerām beigās izrādās ar AK/RPG un atvāc pāris karavīrus? Ak, jā- visiem atkal ir pofig.

Piekrītu samuray'am- pāris dvieļa galvas vairāk vai mazāk- POFIG. Tikmēr, kamēr šajās failed states nebūs zināma kārtība ieviestas, nekas labāks nebūs... Tad jau labāk, lai amīši šaudās Irākā un Afganistānā, nevis dvieļu galvas bombī Ņujorku, Londonu un Madridi.

Tu, aprobežotais dvieļa galva, neesi padomājis, kas tieši izraisa šīs saspīlētās attiecības?

Tev ir forša attieksme pret cilvēkiem, kas tur dzīvo, un tu civilos iedzīvotājus samet vienā maisā ar bruņotajiem grupējumiem. Way to go, pal.

Kāds "dvieļu galvām" sakars ar Maskavas teroraktu?

Link to comment
Share on other sites

Samuray - tu vari iet dirst ar dibenu uz augšu.

Nevar izšaut visus musulmaņus. Tas būtu genocīds. Kā tad žīdi pēc tam varēs vaidēt par pārestībām pret savu tautu, ja paši izšaus musļikus?

Piedevām - izšaut musulmaņus nozīmētu ierobežot vārda un domāšanas brīvību. Diez vai tu gribētu dzīvot tādā pasaulē, kurā par katru tavu darbību tev ir jāatskaitās un slikto vienkārši nav, jo viņi tiek jau nogalināti pie dzimšanas.

Beefs

edit: kri - tu esi smiekliņš, ja tici tiem video! :D

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Vai tu vari man parādīt video, kur redzams, kā gažās tornis, kurā ietriekusies ļotene? Ā, piemirsu, tas laikam tik bieži nemaz nenotiek...

Žēl, ka viss, ko tu jēdz, ir truli bļaut līdzi bezjēdzīgai filmai. Un par to, ka Zeitgeistu "neatkarīgi" cilvēki taisījuši- stfu.

Kāds "dvieļu galvām" sakars ar Maskavas teroraktu?

Kur es pieminu Maskavu bļin?

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

ja ceturtā daļa pasaules iedzīvotāju (musulmaņi) domā savādāk (ar pakaļu) kā pārējā pasaule, tad viņiem ir tiesības iet un spridzināt visu pēc kārtas? nedomāju gan! lai sēž savā zemē un spridzina viens otru.

Link to comment
Share on other sites

:) Vienkārši, neesmu aprobežots daunis, kurš tagad ticēs visam ko ASV baros iekšā.

Toties tu būsi aprobežots daunis un ticēsi visam, ko zeitgets baro iekšā (viss drīzāk - ASV propaganda)?

Torņi sagāzās un tas ir tikai loģiski. Varēja pat redzēt, kā vienam tornim tas stūris pirmais bija sācis krist.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Piedevām - izšaut musulmaņus nozīmētu ierobežot vārda un domāšanas brīvību. Diez vai tu gribētu dzīvot tādā pasaulē, kurā par katru tavu darbību tev ir jāatskaitās un slikto vienkārši nav, jo viņi tiek jau nogalināti pie dzimšanas.

protams, ka nevar izšaut visus musulmaņus. es jau tik saku, ka kamēr pasaulē būs musulmaņi, tikmēr pastāvēs arī terorisms. tieši tāpēc nevajag raudāt par katru nošauto civilo, jo visus viņus tāpat nekad neizšaus.

Link to comment
Share on other sites

jo tu zini kā torņi uzvedas, kad tajos ieskrien ļotenes. Tu esi apbrīnojams :)

es tajā jaukajā dienā biju no skolas atnācis un lieliski redzēju kā tur viss notiek, kur tur kāda spridzināšana, kas par bullšitu, tu izklausies pēc tāda, kam (diemžēl) nepieciešams izlasīt šo te rakstu, varbūt iedzīs kaut kādu saprātu tev galvā. Jesus.

Link to comment
Share on other sites

:) Vienkārši, neesmu aprobežots daunis, kurš tagad ticēs visam ko ASV baros iekšā.

:superlol: :superlol: :superlol:

Neko citu es pat nevaru pateikt... "Redzējis neesmu, neko nezinu, bet nekam neticu."

;)

Ietriecās taču augšpusē. Ja būtu ietriekusies pie pamatiem, tad tas tornis arī varētu sašķiebties vai izliekties.

Fizika, čalīt! :)

Beefs

Fizika čalīt? ŠEIT IR FAKINA FIZIKA ČALĪT Izlasi, pirms turpini huiņu dzīt.

(tas priekš kri).

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Breetz tu tiešām esi idiots? Uzvelc brilles un palasi:

breetz, es pietiekami daudz jau izpētīju info par 11. septembri, nevis to, ko pasniedz ASV, bet neatkarīgi cilvēki.

Žēl, ka viss, ko tu jēdz, ir truli bļaut līdzi bezjēdzīgai filmai. Un par to, ka Zeitgeistu "neatkarīgi" cilvēki taisījuši

Es Zeitgeistu nemaz redzējis neesmu

Par visu to sūdi materiāli ir pieejami vairāk nekā tev mati uz galvas. Tas,. ka es nenoskatījos Zeitgeist, nenozīmē, ka neko citu neesmu redzējis.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Es jau to sen izlasīju. Un arī kaut kur augstāk teicu, ka neticu ASV informācijai, aizbraukšu kaut kad uz laukiem, iepostēšu te saglabāto info. Pirms pāris gadiem kad nebija ko darīt izrakņāju netu krustu šķērsu par to tēmu, kaut gan tāpat paliksim katrs pie savas taisnības.

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Tiem, kas domā, ka visus tos musļikus vajag apšaut, iesaku noskatīties filmu "My name is Khan"... Nav gan dokumentālā, bet jēgu sapratīsiet :) Kāpēc gan visus jāapšauj? Indieši, pakistānieši, čečeni un vēl nezin kādas valsts pamatiedzīvotāji izskatās ļoti līdzīgi. Manis pieminētajā filmā arī ir ietverts 11. septembra terora akts, kura laikā ASV vietējie sāka naidīgi izturēties pret visiem, kas līdzīgi irākiešiem, pakistāņiem, nu whatever, domu sapratāt, jo neviens fucking nešķiro, ka viņi visi nav vieni un tie paši, citi tur tic islāmam, tur tie musulmaņi, kas tur, īpaši gudrs neesmu reliģiskās lietās, bet nu lieta tāda, ka ir labi cilvēki un slikti, ir tādi, kas savas ticības, zemes vārdā ir gatavi izliet asinis, tikai paši iedomājoties, ja tāda ir viņu dzīves jēga un uzdevums, un ir tādi, kas tiešām tic saviem uzskatiem, ka viss ir ok, turpinot dzīvot pēc saviem reliģiskajiem uzskatiem, jo tā ir viņu dzīve, ne tikai ticība (tas viarāk par indiešiem). Dēļ tā ir jākaro? Nez vai, gan tur apakšā slēpjas nafta un piekrītu arī tam, ka amerikāņi ir dīvaini cilvēki, ne tikai tāpēc, ka viņi ir savādāki gan pēc domāšanas, gan pēc izturēšanās, bet gan tapēc, ka viņi jūtas pārāk vareni un visu grib pievākt sev. Nu smags murgs vispār ir visu šo aprunāt, mums par to būtu vismazāk jāuztraucās un arī neuzskatu, ka mums savējos vajadzētu sūtīt uz tiem karstajiem punktiem tajā galā, palīdzot amerikāņiem, kuri tāpat ir tik dahuja, ka mūs varētu izmitināt vienā pilsētā, kā arī viņu armijas finansējums un karaspēja daudzums dahujakārtēji pārsniedz mūsējo skaitu. Basta...

Link to comment
Share on other sites

kri - dažreiz nekaitē ne tikai visur smelties informāciju, bet padomāt arī ar savu galvu.

par samuraju, kas grib nošaut visus musulmaņus man vispār nav ko teikt - stulbuma kalngals.

Ne jau islāmisms vai kāda tur cita huiņa ir pie terorisma u.c. sūdiem vainīga, vainīgi ir faking cilvēki, kāda starpība kā vārdā/labā viņi to dara? Nebūtu islāma, būtu kas cits.

kārtējo reizi šonedēļ brīnos par to cik daudz idiotu ir šai pasaulē (un šai forumā).

Link to comment
Share on other sites

:)

es tajā jaukajā dienā biju no skolas atnācis un lieliski redzēju kā tur viss notiek, kur tur kāda spridzināšana, kas par bullšitu, tu izklausies pēc tāda, kam (diemžēl) nepieciešams izlasīt šo te rakstu, varbūt iedzīs kaut kādu saprātu tev galvā. Jesus.

Pilnīgi tā pat sanāca. Atnācu mājas , nebija ko darīt un visu dienu varēja lūrēt par torņiem pa CNN.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...